Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szuksegem lenne a valaszotokra...

Szuksegem lenne a valaszotokra! Miert? 16 eves lany vagyok es durva kellemetlen szagu folyasom van. Mar 11 eves

Figyelt kérdés
koromban elkezdodott de anya azt mondta ez minden nonek van, nincs semmi bajom, de mosanra egyre durvabb. korubelul 4 honapja vesztettem el a szuzessegem es mindig is fajt, es mostanaban rendszeresen elenk piros verzesem van szeretkezes kozbe, es utanna is szokott.nogyogyaszhoz kellene fordulnom, de szeretnem a velemenyeteket kikerni. Koszonom
2014. júl. 8. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

11 évesen szexelni? Aztak. urva...

Menj nőgyógyászhoz, ha büdös a folyásod, remélem azért védekezel.

2014. júl. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem is menj nőgyógyászhoz, lehet hogy valami súlyos problémád van... És mindenképpen beszélj anyukáddal, kísérjen el...
2014. júl. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennek a kérdésnek nagyon kamu szaga van.... Túl hülyének tettetted magad, így feltűnő....
2014. júl. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Te vak vagy mondom most vesztettem el a szuzessegem 4 honapja. Csak 11 evesen volt elosszot folyasom. Es en eddig a baratommal fekudtem le csak es nem tudom miert verzek es miert faj.
2014. júl. 8. 14:10
 5/7 anonim ***** válasza:
fertőzésed van, esetleg méhszájsebed is, nőgyógyászhoz kéne menned és a pasid is kezeltetni
2014. júl. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezzel mindenképpen menj orvoshoz!
2014. júl. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Büdös folyás mindenképpen fertőzést jelent. Édesanyádnak csak annyiban van igaza, hogy valamennyi folyása tényleg a legtöbb nőnek van, viszont ez szagtalan és átlátszó/frissen fehér színű, megszáradva enyhén sárgás kell legyen.

Ha neked ettől eltér, az fertőzésre utal. Sürgősen fordulj orvoshoz, mert már így is ki tudja mióta van ez meg neked, és nagyon durva következményekkel járhat ha hosszú távon kezeletlen.

2014. júl. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!