Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Hihetetlenul...

Mit tegyek? Hihetetlenul viszket a huvelybemenetem.

Figyelt kérdés

Valoszinuleg gombas vagyok ezert már 2 napja hasznalom a Canestent de ma este arra keltem hogy eszmeletlenul viszket..lezuhanyoztam es mindenhol bekentem Canestennel..mit csinaljak ha nem mulik el

Ugy erzem meghalok annyira viszket a huvelybemenet


2015. jan. 13. 23:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ne használj öblítőt a bugyihoz, és alaposan öblítsétek ki belőle a mosóport mosáskor!

Ha van ablaka a mosógépnek, láthatod, hogy habos-e még a víz.

Én annyiszor öblítek, amikor már nem habos kicsit sem.

2015. jan. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

És öndiagnózisnál tévedhetsz, ezért a krémmel esetleg rontasz rajta, hagyd abba.

Miért gondoltad, hogy gombás vagy?

2015. jan. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Akkor ez nem a szokásos gomba...

Lehet esetleg allergia, de lehet valami más fertőzés is.

Kiütés nincs? más tünet valami?

Mennyi idős vagy? Esetleg orvoshoz el kellene menned.

2015. jan. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Hüvelygyulladás is lehet, az nem gombás fertőzés, a Canestennel csak rontasz rajta. Próbálj ki valamilyen hüvelykúpot, ami nem gombára van (Génia 92 pl.), ha 2-3 nap alatt nem múlik el tőle, menj el orvoshoz.
2015. jan. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Rontani biztosan nem rontasz a Canestennel, a max az, hogy nem segít.

Nyugodtan próbáld ki és ha nem segít akkor irány az orvos.

2015. jan. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

14 vagyok és elég rég ota (2 eve) szokott lenni olyan este amikor nagyon viszketek ott..

Szoktam maszturbalni es eddig azt hittem hogy attol van ..ezert csak le szoktam zuhanyozni de tegnap nem segitett ...azert gondolom hogy gombam van mert szokott folyasom lenni de nem vagyok teljesen biztos abban hogy az ami a bugyimban van az olyan "turos" . Lehet hogy csak a maszturbalas miatt van olyan nyalkas ize..?

2015. jan. 14. 18:56
 7/12 A kérdező kommentje:

Anyumnak mondtam hogy viszket es ezert vett Canestent ..de nőgyogyaszhoz nem akar elvinni mert nem akar aprosagokkal ujjazó orvosokhoz vinni..

Amugy nem szoktam öblitot hasznalni de azert koszi a tippet

Amugy mincs kiütésem..

Tampont se tudok / merek hasznalni mert olyan mintha nem lenne huvelybemenetem (biztosan van mert mar megjott ..de egyszeruen nem talalom )(tudom hogy a kozepso lyuk..)

2015. jan. 14. 18:59
 8/12 anonim ***** válasza:

Sok más vizsgálat van, nem ujjas, és a nőgyógyászat - föleg a manuális vizsgálat - nem fertőzésekre specializálódott.

A gombát laboratóriumi vizsgálatból lehet megmondani.

Mikroszkópos hüvelykenetvizsgálatot csináltass, ő postázva is megcsinálja, így keress rá: ujhazy kenetdiagnosztika.


Meg vehetsz lakmuszpapírt a gyógyszertárban, és avval otthon megméred a hüvelyváladék ph-ját.


De előbb az öblítőt hagyjátok el!:)

2015. jan. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja, bocs. látom, nincs öblítő.:)
2015. jan. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

De akkor mkt csi aljak addig?

Most is ez van ..komolyan kiugrok az ablakon annhira viszket !!

2015. jan. 15. 00:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!