Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy itt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy itt a kerdesek nagy reszet hihetetlenul tudatlan es fiatal emberek teszik fel?

Figyelt kérdés
Olyan kerdeseket lehet itt olvasni amitol mar 15 evesen feallt volna a szor a hatamon, nemhogy most... (22, F vagyok egyebkent)
2014. dec. 31. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
azért mert a fiatalok tudatlanok és érdekli őket a világ
2014. dec. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 RRR ***** válasza:
na ezért!
2014. dec. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert nincs jobb dolguk. Habar lenne.A tanulas:)
2014. dec. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát még a válaszok! :D
2014. dec. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha tapasztaltabbak lennének, akkor nem tennének fel kérdéseket. Meg szerintem sokan bizonytalanok.
2014. dec. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az igaz hogy a legtöbb kérdést ők teszik fel de látam már olyat hogy 40 éves férfi ki teszi a péniszét meg 32 éves nő hogy ez meg csalás-e és gondolkodni kéne hogy a fiatalok még nem uvy gondolkodnak mint a gyöpös öregek üzenem minden bologató és unatkozó itt lévö nyugdijasnak ez nem a tanácsháza hogy minden vére megy vagy a hentesnél az utolsö darab farhát meg értéseteket köszönöm 14f
2014. dec. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ki tudja

ráérnek...

2014. dec. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert aki tudja, az nem regiz be gyakorira, hogy megkérdezze
2015. aug. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!