Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg fog jönni? 11éves lány

Meg fog jönni? 11éves lány

Figyelt kérdés
Holnap lesz két hete a wcpapíron megjelent átlátszó csillogó nyúlós folyás kezdete, ami 1 hétig tartott. Tegnap fájt az alhasam és nagyon sok fehérfolyásom volt. Ma nem jött feherfolyás, nagyon rossz kedvem van, és bunkó is vagyok... Lehet még fog jönni?

2015. jan. 14. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Vagy igen, vagy nem. Nem kell azt annyira várni.........
2015. jan. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg egy héten belül.
2015. jan. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem igen :)lehet hogy meg fog jönni :) nekem a napom ugyan ilyen volt és most délbe mrg is jött :/

12/l

2015. jan. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért nagyon ne éld bele magad...
2015. jan. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Valakinek a folyása az első menzesz előtt màr évekkel megjön,tehàt lehet folyása van valakinek 10-11 évesen,menstruàlni meg csak 13 évesen fog.


De bàrmikor megjöhet.Nem lehet tudni mikor fog megjönni.

2015. jan. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem a fehérfolyás kb. Fél-egy évvel azelőtt kezdődött, hogy megjött volna
2015. jan. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fehérfolyásom 10-11 éves koromtól volt, és csak 14 évesen jött meg, szóval ez egyénfüggő. Próbáld kiokoskodni, neked mióta lehet. Ha majd barna lesz a váladék, akkor főként gyanakodhatsz (nekem egyébként már először is piros volt). Nem olyan jó dolog amúgy, hidd el! :D
2015. jan. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

11 évesen jött meg a mensim és ezzel egy időben lett is folyásom.


De van olyan hogy valakinek előbb lesz mensije ês utána az első mensi után folyása.Valakinek meg elég fiatalon van folyása és évekkel később lesz csak mensije.


Mindenkinél másképp van,de az a helyzet hogy valóban egyre több lànynak,van 11-12 évesen màr mensije és akinek 13 éves kora után jön meg a mensijenaz kissé későnérő màr.

2015. jan. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne éld bele magad

az átlagnak fél évvel a folyás után jön meg az első

2015. máj. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!