Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves fiú vagyok segítségete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves fiú vagyok segítségetek szeretném kérni. Van egy 11éves lány aki szerelmes belém egyépként én is belé de nem tudom mi legyen mert kicsit bizar lenne az ismerőseinknek. Most mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés

2014. szept. 16. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
18%

Azt tanácsolom hogy felejtsd el és messziről kerüld el ezt a kislányt. Mivel nem töltötte be a 16. életévét, ezért a vele való kapcsolatfelvétel minden formája (a barátságon kívül) büntetendő, még ha az ő beleegyezésével is történnek a dolgok.

Két dolgot tehetsz, vagy megvárod amíg nagyobb lesz, vagy saját korosztályodban keresel magadnak megfelelő barátnőt.

2014. szept. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
G.T.A téved! Már nem kell 16-ot betöltenie. Elég a 14-et is!
2014. szept. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Várj 14 éves koráig!
2014. szept. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a) amit eddig írtak, az baromság. a szexuális cselekményekre érvényes beleegyezési korhatár, a tavalyi új BTK alapján, 12 év. ismétlem, szexuális cselekmény, magyarul jogi szempontból csak akkor aggályos, ha összejöttök, ha abból szex is lenne.


b) a személyes tanácsom, hogy ne foglalkozz a lánnyal, felejtsd el, verd ki a fejedből, nem vagy szerelmes -ő sem-, csak azt hiszitek.



(OFF:

c) vannak nyelvhelyességi és központozási hibák a kérdésedben, szép számmal... a vesszőkre nem térek ki, meg ilyen kisebb dolgokra, DE: az egyébként egyéBként, nem egyépként (annak, hogy 'p'-vel ejted ki nyelvtani okai vannak). a bizarr pedig bizaRR, nem bizar...)

2014. szept. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
9%
Hát a lánynak nagyon jól esne tudom.. velem is volt ilyen én 11 vok aki tetszett 14 jártunk 2napig de nem ment.. Szerintem eléggé perverz lenne...De ha szeretitek egymást semmi baj.. Kérdezem én:Mi van akkor ha a 20 éves ringyók 70 éves pasikkal vannak és az 50 év ez meg csak 5 év... Én: sz×rd le mások véleményét vagy csináld titokba... ennyi!
2014. szept. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!