Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges hogy 2-szer jött...

Lehetséges hogy 2-szer jött meg 1 hónapban? (lent)

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és több mint 1 éve menstruálok rendszeresen..utóljára dec.29-től jan.2-ig tartott..aztán most megint megjött tegnap és ráadásul nagyon erős..csak 12 nap telt el a 2 között..mit tegyek??nem tudom számít e de 1 hete szedek multivitaminos pezsgőtablettát mert vitaminhiányos vagyok és a gyerekorvos javasolta.. meg esténként nagyon gáz mert ha reggel felkelek minden csupa vér..naponta mosom az ágyneműimet.mit tegyek?

2015. jan. 15. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem a pezsgőtablettától van. Ilyen korban még nem szokatlan a szabálytalan ciklus. Ha viszont nagyon bőséges a vérzés, vagy egy hétnél tovább tart, érdemes lenne orvoshoz menni.
2015. jan. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ:)hát elég erős..de nekem mindig is ilyen erős volt..az meg még jobban aggaszt hogy bal oldalt lent elkezdett nagyon erősen görcsöli,fájni..nem mulik..pedig nem szokott..tényleg el kéne mennem??
2015. jan. 15. 18:41
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Dehogyis kell!

10 napig normális még felnőttnél is, a te korodban meg szinte bármi előfordulhat még.

2015. jan. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Simán megjöhet kétszer egy hónapban,nekem anno 11 évesen jött meg és 10-12 napig is eltartott sokszor.

A mensit úgy kell számolni,hogy a mensi első napjàt követően 21-28 napra újra megjön a következő mensi!


Most gondolj bele januàr 1-jén ha megjött(és jan.13-áig eltartott a mensim)akkor erre rá 21-28 napra újra megjöhet a meni,így akàr jan. 25-én újra lehetet mensim.

2015. jan. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A mensit követő első pàr évben igen sok minden előfordulhat,ami meg normális.


A mensi akár több hónapra kimaradhat,késhet,korábban jöhet meg,sokáig tarthat,vagy éppen 1 napig meg van majdbelmúlik,majdnpár nap múlva újra megjöhet,erős vagy nagyon gyenge lehet stb.


Minden előfordulhat!


Ha nagyon görcsöl a hadsad nospát szedjél.

2015. jan. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kedves hármas, nekem a nőgyógyászom mondta, hogy egy hétnél továbbtartó vérzésnél már orvoshoz kell menni. Képzelj egy 21 napos ciklust, 10 napos vérzéssel, szerinted normális?
2015. jan. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Kedves 6.

Az én nőgyógyászom pedig azt mondta, hogy 10-11 napig is elfogadható még.

Na akkor most mi van???

2015. jan. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-esnek: hát az egyik Szegeden tanult, a másik meg Debrecenben.

Viccet félretéve: a vérzés komoly dolog, akárhonnan jön. Nekem rengeteg nőgyógyászati problémám volt, én komolyan veszem, amit az orvos mond.

2015. jan. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki komolyan venné...
2015. jan. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én orvosom meg azt mondta hogy a 10-14 napig tartó mensi,ha nem nagyon erős vérzésről van szó és az utolsó napokban már kis mennyiségről van szó akkor belefér,normális,főleg,hogy ha nem olyan régóta van mensije.
2015. jan. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!