Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki volt már ilyen helyzetben?

Gimcsi kérdése:

Valaki volt már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Már az első menzeszem óta vérzészavarom van. Általában nagyobb alvadt vérdarabokkal társul a menzeszem és van,hogy 1 hónap kimarad. Mindig erős vérzésem van,de előfordult olyan is,hogy normál vérzésem volt.

Amikor kimarad az adott hónapban,akkor fehér folyásom van.

Már 22 éves vagyok,sose voltam még nőgyógyásznál.

Tudom,hogy el kell mennem,már időpontot is kaptam,de nekem ez volt a természetes,így nem aggódtam.

Nem kell elhordani mindennek,hogy miért csak most jut eszembe,stb.,tisztában vagyok vele,hogy hibáztam.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. jan. 16. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
A menstruáció kezdetekor egy két év is eltelhet, amíg szabályossá válik a ciklus, "beáll" egy ritmus. De még akkor is előfordulhat néhány napos eltérés, akár a ciklus idejét, akár a vérzés időtartamát tekintve. Az alvadt vérdarabok miatt nem kell aggódni, így távozik a szervezetedből, amire már nincs szükség. Amúgy menj el a nőgyógyászhoz, nem árt, ha megismered a helyzetet. Minden jót.
2015. jan. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy komoly baj lenne, de azért 22-23 évesen érdemes lenne elmenned az első nógyógyászati ellenőrzésre.

Keress egy megbízható női orvost és menj el hozzá.

2015. jan. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem a fogamzásgátló előtt nagyon rendszertelen, erős, fájdalmas vérzéseim voltak. Az esetemben a "rendszertelen" azt jelentette, hogy volt, hogy hónapokig nem menstruáltam (viszont emiatt a létező összes terhességi gyorstesztet sikerült megismernem...). Több orvosnál is voltam, az összes azt mondta, hogy van ilyen, nincs baj. Édesanyámnak is nagyon rendszertelen volt a menzesze a szülései előtt. Szerintem nincs okod aggodalomra, de jól teszed, hogy elmész egy rutinvizsgálatra.
2015. jan. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!