Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Krónikus hólyaghurut? Járt...

Krónikus hólyaghurut? Járt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Augusztus eleje óta beteg vagyok és nem tudok meggyógyulni. Sűrű sárga folyással kezdődött a bajom, majd ehhez párosult hasi és deréktáji fájdalom, combokba nyillaló fájdalom. Első körben Augmentin Duót kaptam, ami semmit nem hatott. Második körben 10 napig Zinnat- Ettől jobban lettem, majd visszaestem. Ekkor elmentem urulógóshz, aki szintén Zinnatot írt fel,de ekkor már nem lettem jobban tőle. Ezután kerestem fel a háziorvost, aki beszdetett velem három doboz cifloxint, de hatástalan volt a kezelés. Ekkor könyörögtem ki egy vizelettenyésztést és egy labort. Vizeletemben enterococcus faecalis baktérium tenyészett ki 10 5 csíraszámban. Urológus erre célzott antibiotikumot írt, levoxa-t. Ma szedem be az utolsó szemet és semmi hatása. Nagyon el vagyok keseredve. Van ebből kiút? Számos nőgyógyásznál és urulógásnál, háziorvosnál jártam és beteg vagyok. Három hónapja nem tudok lefeküdni a férjemmel és már lelkileg is nagyon elkeseredett vagyok. Vizeletem nem csíp, nem szúr. Volt valaki hasonló helyzetben?
2014. nov. 12. 07:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Még egy dolgot tehetsz, el kell menni egy nemibetegség szűrésre, mert az egyik leggyaroribb nemibetegségnek azonosak a tünetei: trichomoniázis. Kenetből tenyésztik ki, csak STD szűrés mutatja ki. (Ha pozitív, akkor vagy te, vagy a férjed félrelépett, mert ez csak szexuális úton terjed.) Egy vizsgálatot megér.
2014. nov. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ezen már túl vagyok. HIV, chlamídia, trichonomasra szűreve vagyok, hepatitiszre is. Mind negatív.
2014. nov. 12. 12:49
 3/4 anonim ***** válasza:

E. fecalis volt nekem is (egyszer)

De használt a gyógyszert amit kaptam

2014. nov. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán (még) másik antibiotikum kellene
2014. nov. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!