Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért szúr a vaginám?

Miért szúr a vaginám?

Figyelt kérdés

Ha állok, fekszek, ülök, lépek, hosszabb-rövidebb ideig belenyilal a fájdalom.

Nagy ritkán jön elő ez, de mondhatom, hogy régóta tart és nem is tudom, talán csak percekig-órákig (hosszú szünetekkel, ezért nem tudom pontosan).


Nincs valakinek ötlete, mitől lehet ÉS mit csinálhatnék,hogy ne fájjon?


2015. jan. 17. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkor szokott szurkáló érzésem lenni ott, mikor peteérésem van. Nem lehet, hogy neked is akkor van? Ez a két vérzésed közt félidőben van, és nem feltétlenül jelentkezik minden ciklusban. Figyeld meg majd.
2015. jan. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gyanakszom egy ideje erre, de most "pont" holnap kéne megjönnie. Ha jól emlékszem, néha menstruáció alatt is előfordul. Jaj nekem, hogy nem figyelem, mikor van... Nagyon fáj.
2015. jan. 17. 10:17
 3/4 anonim ***** válasza:
PMS tünet is lehet éppen. Nekem peteéréskor néha olyan erős, hogy nem tudok ülni tőle.
2015. jan. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyébként itt olvasgatok, próbálom kitalálni, mi fán terem, de egy normális találat sem dob ki a Google. Nincs viszkető, égő érzés, a folyásommal sincs probléma - éppen csak a szúró fájdalom van meg.
2015. jan. 17. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!