Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Van okom aggódni?

Ez normális? Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
4 éve menstruálok. viszont az utóbbi 4 alkalommal megváltozott a mennyisége, és a szine. Mindig is közepes vérzésem volt, most viszont kevésnek gondolom. Egy tisztasagi betéttel sem áznék át.. Rozsaszines. makd egy időután piros lesz, aztán ismét rózsaszin. 3 napig ment igy, majd a 4. napon maszatolni kezdtem, az 5. napon pedig pecseteltem. Ma van a 6. nap, és csak pisinél látom, hogy piros a wc papir.. ez normális hogy igy megváltozott? A mai napot jelöljem be a naptárba. vagy ezt a picit nem kell? Régebben mindig 5-6 napig tartott, és az utóbbi időben max 4 napig. A mostani az. aminél kezdem érezni. hogy talán vissza áll a régihez. Volt mar valakinek hasonlo?
2015. jan. 20. 15:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem.hogy 27 napos a ciklusom, es mindig pontosan megjon :)
2015. jan. 20. 15:42
 2/3 anonim ***** válasza:
A menstruáció mennyisége változik. Tinédzserként akár 8-10 napos vérzéseim is voltak, 17-18 éves köröm körül beállt 5-6 naposra.
2015. jan. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el nőgyógyászhoz, ő tud pontos választ adni, mi csak tippelhetünk. A menstruáció változása nem szokott jót jelenteni, változásnak oka van.
2015. jan. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!