Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen tampont próbáljak ki,...

Milyen tampont próbáljak ki, hogyha még szűz vagyok és eddig még csak betétet használtam? (milyen fajtát, pl. ob, naturella, always. és azon belül mekkorát)

Figyelt kérdés
mert táncolok és sportolok is, ezért úgy döntöttem kipróbálom a tampont.eléggé kényelmetlen tud lenni a betét ilyenkor.....előre is köszii :)
2015. jan. 20. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
minit próbálj először, mindegy milyen márka, egyik sem tud többet a másiknál - nekem elhiheted, mikor én kezdtem még téglalap alakúak voltak a tamponok...nem most volt.
2015. jan. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Először minit. Elvileg az OB mini a legkisebb.
2015. jan. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

azért fontold meg, mert a tampont használó nők körében sokkal gyakoribbak a fertőzések.

én is sportolok, táncolok, és mindig betétet használok.

2015. jan. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3: Ez hülyeség. Akkor lesz valakinek fertőzése a tampontól, ha nem mos előtte és utána kezet. Nem a tampon hibája.
2015. jan. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

véletlenül éppen ma olvastam egy nőgyógyász honlapján, akinek van egy pár évtizedes tapasztalata.

szóval biztos hülyeség.

egyébként én sosem használok tampont, és sosem volt sem gombás, sem bakteriális fertőzésem.

de egyébként nem gondoltam bele tudatosan, hogy esetleg ez közrejátszhat. egyszerűen csak nem szeretem a tampont.

2015. jan. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5: Én meg 8 éve tampont használok és soha nem volt se fertőzésem, se gombám.
2015. jan. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
igen. ezért írtam, hogy gyakoribbak. nem pedig azt, hogy mindegyiknek van.
2015. jan. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De nem érted, hogy nem azért lesz valakinek fertőzése, mert tampont használ, hanem mert nem tartja be a szabályokat? Pl. nem mos kezet előtte, utána.
2015. jan. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nem csak a kézről mehet be baktérium, és kézmosással ráadásul nem lehet minden baktériumot eltüntetni.

fokozza a fertőzésveszélyt a tampon.

ez így van, még ha neked nem is tetszik.

örülj neki, hogy a te immunrendszered jól dolgozik.

de az nem azt jelenti, hogy mindenkinek ennyire egyszerű a helyzet.

2015. jan. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az o.b minit-t -
2015. jan. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!