Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek e terhes?

Priszi kérdése:

Lehetek e terhes?

Figyelt kérdés

Nos nekem egy olyan problémám van amiwel manapság elég sok nő találkozik sajnos policisztás ovárium szindrómám van

az egész úgy kezdődött hogy 11 éves koromban jött meg menstruációm és aztán nem volt egy évig evvel csak anyitt hogy igen rendszertelen volt a mensim aztán később látványosan elkezdtem szőrősödni szinte az egész testem és akkor már igen megijedtünk orvoshoz mentem hogy hát mégis milehett baj mert hát ez előtte nem volt ott befektettek a korházba kivizsgállásra és ott derült ki hogya petefészkem tele van apró cisztákkal és párosult hozzá egyfajta hormon zavar is amikor kijöttem a korházbol az orovosom a diane-35 gyogyszert írta fel hogy szedjem és hát igen egy fél év után látszodott is a változás a mensim beállt és a szőrősődés is csökkent de miwel rohamosan hiztam is tőle 41-kg voltam és a fél éva után 67kg lettem amikor az orvosom meg láttot egyből azt mondta hogy le kell álnuk evvel a gyogyszerel és egy másikat kezdtem el szedni a cipromixet de attol meg nagyon lefogytam és megint zavaroslett a mensim már végül nem tudtam mitt tenni kértem hogy had szedjem megint a diane35-öt merrt hát attol mégis jobb volt de mikor elkzdtem szedni egyáltalán nem használt igy azt javasolta az orovosom hogy várjunk és 1 év után probáljuk meg megint de akkor sem lett jobb iggyhát abba hagytam a kezelést probáltam keresni másik orvost de szinte már semilyen gyogyszer egyszerüen nem segitett egy két honap jó volt utána megint kezdődőtt elöröl. Végül arra döntésre juttotam hogy várok és hát egyikhonapban megött másikhonapban nem szoval voltak kimaradások. Aztán kialakult egy párkapcsolatom és hát már 5 éve együüt vagyunk és szeretnék kisbabát de félek ez lehetetlen ezek a dolgok miatt meg hát itt a neten is olvastam olyandolgokat ami megrémitettem és elmentünk együtt egy nőgyogyászhoz bár azt nem emlittem hogy babát szeretnék csak a vérzés kimaradása miatt mentem hát ha és akkor ajánlotta a Norculotot amit be is vettem 20 szemes volt és hát kb egy hét re meg is jött 21 én ellőtte fáj a derekam és a mellem is visszont már itt van január és semmi nem jött meg még pedig tegnap kellet volna mert orvos azt mondta hogy ez a gyogyszer minden nőnél éegalább 3 honapig rendszeres mensit eredményez és hát ebből addodoan most nem tudom hogy miwan mert már kb 4 napja fáj a mellem jobban mondva amell bibom és a derekam elkezdtem többet enni is és hát nem tudom lehetek terhes ez aérdekell a legjobban



2015. jan. 22. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs kizarva de nem hiszem
2015. jan. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most ezt az itteni laikusok tudják? Komolyan?

Orvosok ide ugyan nem nagyon járnak.. Ja és nem tudsz írni, az egész egy mondat! Alig bírtam kihámozni. Inkább menj el orvoshoz, mindent mondj el neki, és ő válaszolni fog.

2015. jan. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet!
2015. jan. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!