Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4terheségi teszt ellenére...

Vani2010 kérdése:

4terheségi teszt ellenére lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Dec20-ân voltunk eggyüt dec23-àn megjött jan4-en elmult!Jan12-én megint megjőtt ami egy hétig tartot!12-én voltam nödokinàl mert màr akkor éreztem magamon furcsàt addigra màr 3zesztet csinàltam ami negativ!Hasi ultrahangot csinàlt amivel megint kizàrtuk a terheséget!Jan20-àn csinàltam megint tesztet negativ!De megint fàjnak a melleim meg a hasam alja és a derekam!

2015. jan. 25. 11:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gondolom csak premenstruációs tüneteid vannak, azért fáj itt-ott. Biztos nem vagy terhes.
2015. jan. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudom de ez az alhasi fàjdalom nagyon erős néha szurkàl is!Meg négy hétből hàrmat fàj a mellem!
2015. jan. 25. 12:28
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem terhesseg nyugi
2015. jan. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász mit mondott? Amúgy más miatt is felborulhat a ciklusod )pl. stressz, durva fogyókúra...)
2015. jan. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mivel csak hasi ultrahangot csinâlt mert véreztem azt mondta hogy ő szerinte nem vagyok terhes!De engem most igazàbol az zavar hogy ennyire fáj a hasam meg a derekam!Meg hogy két hét telt el a ét vérzés közt!
2015. jan. 25. 13:37
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor lehet nem csak egy ultrahangot kellene csinálnia a dokinak. Amúgy nekem is volt felborulva, olyat is mondtak, hogy egy rosszul beágyazódott megtermékenyített sejt is távozhat ílyen kavarodásos módon.
2015. jan. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jövöhét szerdàn megyek megint nődokihoz!Csak addig meg asz a fene"Mert fàj mindenem!Ès most meg elég sok fojás is tàrsul hozza!
2015. jan. 25. 13:47
 8/11 anonim ***** válasza:
Esetleg valami felfázás, méhgyulladás is lehet, valamint a hormonok is okozhatják.
2015. jan. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Lehet ezekre én is gondoltam de ma pl sokat jàrok wc-re!Remelem szerdàn kiderül!De olyan rossz mert nem tudom mire véljem!
2015. jan. 25. 19:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hormonális oka van a görcseidnek és a mellfájdalomnak. Ne képzelj be magadnak terhességet!
2015. jan. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!