Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati rákszűrés során...

B32 kérdése:

Nőgyógyászati rákszűrés során hogyan tudnak azonosítani egy heveny hólyaghurutot?

Figyelt kérdés
Lejött a citológia leletem, aminek eredménye P2, lob, vér iránydiagnózis heveny hólyaghurut. Mellékeltek hozzá egy kis cetlit, hogy az eredményem jó, de fél év múlva ismétlés szükséges. Igazából azt nem értem, hogy hogyan tudtál irány diagnózisnak kiadni ezt a betegséget? Tippeltek?Vagy van valami ami alapján ezt felismerik?
2015. jan. 25. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Hú, ez szerintem gáz:D Valószínűleg heveny hüvelygyulladás akart az lenni....
2015. jan. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, valóban voltak hólyag problémáim, vizelési gondokkal vegyítve, tehát megalapozott. Írt is fel a doki gyógyszert a panaszaim alapján. Aztán egy hét múlva jött az eredmény, ami igazolta is a panaszokat. Csak nem értem hogy nőgyógyászati citológi vizsgálatból hogyan állapíthatnak meg egy ilyet , vagy csak bele trafáltak?
2015. jan. 25. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!