Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kamuzza a legjobb barátnőm!...

Kamuzza a legjobb barátnőm! Mit csináljak hogy befejezze? Lehet hogy féltékeny?

Figyelt kérdés

1 hete jött meg az első,és a barátnőm pont aznap bekamuzta hogy megjött neki.

Csak az volt a bökkenő hogy aznap nálunk cserélte ki a betétjét és azon semmi nem volt, igy könnyű volt rájönni hogY csak bekamuzta.

Aztán amikor nekem görcsölt a hasam olyan érdekes hogy akkor neki is.

Éppen ketten voltunk itthon,és filmet néztünk.

Én vettem be nospát,erre ő is kért.

Aztán bement a nospával a fürdöszobába.

Ez nekem már kicsit gyanús volthogy miért ott veszi be ezért benéztem a résen és láttam hogy nem vette be hanem bedugta a zsebébe a nospát és vigyorgott a tükörbe.

Utána beszaladtam a szobába és tovább néztem a filmet.amikor bejött megkérdeztem tőle hogy bevette e erre ő aztmondta hogy persze hogy bevette.

Ja meg folyton aztakarja hogy átázzak :( azért hogy lássa hogy milyen a menstruációs vér :(

Mert amikor cserélem a betétet akkor mindíg feltart,és tereli a gondolataimat



2015. jan. 25. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ööö.. ne haragudj de szerintem a barátnőd nem teljesen százas. Tudod, odabent. A fejében. :D
2015. jan. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Rájöttem hogy nem százas :D

De azért köszi a válaszod

2015. jan. 25. 21:31
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
ne barátkozz vele.
2015. jan. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De nincsen egy barátnője se,és nemakarom egyedülhagyni
2015. jan. 25. 22:18
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted miért nincs neki?

Viccen kívül szerintem nyugodtan mondd meg neki hogy tudod hogy kamuzik, max megsértődik a tényen hogy hazug :D

2015. jan. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Elmondom neki ma suliba
2015. jan. 26. 06:46
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Ne bántsd! Semmi rosszat sem csinált neked...csak szeretné ha neki is megjönne már.
2015. jan. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem akarom bántani csak megmondtam neki hogy tudom hogy hazudot erre ő bocsánatot kért
2015. jan. 26. 12:29
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy a barátnőd se teljesen normális, de a te viselkedésed sem az. Azon még nem gondolkodtál, hogy egyáltalán miért jut eszébe valakinek ilyet kamuzni?
2015. jan. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Sztem sajnálatból nem éri meg senkivel barátkozni. A barátság akkor igazi ha kölcsönös szimpátián és szereteten alapszik, valamint MEGBÍZHATÓSÁGON. Ha sajnálatból, érdekből, bosszúvágyból stb. barátkozol valakivel, akkor az sok minden lehet, de nem barátság.

Szerintem ő is megérzi ha csak azért vagy vele mert más nincs. Ne hagyd ott rögtön, próbálj meg neki segíteni megváltozni, találni más barátokat, aztán lazítsd meg vele a kapcsolatot. Szerintem.

Első voltam:)

2015. jan. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!