Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már valaki Dr. Jimenez...

Volt már valaki Dr. Jimenez Ortega Luis German-nál nőgyógyászati kezelésen? Milyen orvos?

Figyelt kérdés
Bármilyen tapasztalat, vélemény érdekel!

2015. jan. 27. 10:17
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Nem tudom, hogy aktuális-e még, de nagyon kedves ember. Elég kellemetlen betegséggel mentem hozzá, mégsem volt lenéző, végig nagyon figyelmes és óvatos volt vizsgálat közben is. A nőgyógyász nálam fogorvos szinten van, de hozzá zokszó nélkül visszamennék.
2015. febr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 pitymalat válasza:
100%
Szia ! Én jártam nála egyszer, nekem nagyon kedves, segítőkész volt. Végighallgatott, ultrahangot is csinált, sőt még rákszűrést is, miután elmondtam, hogy már itt lenne az ideje. Csak ajánlani tudom!
2015. márc. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én újabb terhességgel mentem hozzá (előtte másnál voltam), nekem az nem tetszett, hogy mindenre rá kellett kérdeznem, magától semmit se mondott. Ezt megtetézték az asszisztensei is, akik 3-an egyszerre beszéltek hozzám, és ha visszakérdeztem, türelmetlenül beszólogattak.

Az viszont rosszul esett és meglepett, hogy ilyeneket mondott ez a doki: tényleg meg akarja tartani a terhességet? el is köttethetné magát./ ..Mikor mondtam, h sok gyereket szeretnék, azt mondta: úgyis csak 3 fér bele, akkor is ha nem császárral szülök. (ez meg nyilván hülyeség)

Mivel ő egyébként általános orvos, nőgyógyász és endorkinológus, ezért azt gondoltam, h jó szakember, de annyira nem szipmi, hogy inkább megyek vissza a magándokimhoz. Ő legalább sebész is, és tudja, hogy nem csak 3 császárt lehet megcsinálni minimális kockázattal.

2015. jún. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Holdviola29 válasza:

Szia Kedves Kérdező!

Én hozzá járk nőgyógyászatra és terhesgondozásra egyformán,őt választottam mert nagyon lelkiismeretes és figyelmes orvos,és természetesen körültekintő. Én a Dél-Pesti Kórházban fogok szülni,és jeleztem neki,hogy nála szeretnrék,több leendő anyuka is jelezte neki ezt és elintézte azt,hogy ,hogy ezt lehessen orvosolni. Nagyon lelkiismeretes mégegyszer mondom,segítőkész és aranyos orvos nagyon.Csak ajánlani tudom! ;)

2015. jún. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 mursi ***** válasza:
78%
Az említett "orvos" még csak nem is ugatja azt a szakmát, amit művel... Nőgyógyászok esetében pedig mindenki óvakodjon a nagyon kedves doktoroktól!!!
2015. okt. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Én is csak jókat tudok róla mondani! Nagyon alaposan kivizsgál, nem akar 2 perc után kidobni a rendelőből, és annak ellenére hogy elég fiatalon mentem oda, hogy babát szeretnék, egyáltalán nem volt lenéző, hanem segítőkész. Azt hozzá kell tenni, hogy az első alkalommal nagyon nehezen értettem meg amit mond, de másodjára már mindent egyből. :)
2016. márc. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
94%
8. kerületi sztk-ban találkoztam vele. Kb novemberben vett át minket, Bakos dokitól terhesgondozás céljából. Először azt hittem azért figyelmetlen, mert hirtelen sokan lettünk nála, és a váró tele volt. Aztán rájöttem, hogy nem csak ennyi az indok. Inkább annyi hogy tett magasról az egészre... Azért volt nem egyértelmű a helyzet, mert tényleg nem lenéző a doki. Tehát kedvesnek kedves, de nem alapos. Pl: -Elfelejtett ellenanyag szűrésre küldeni (én kérdeztem egy alkalommal később rá, hogy ugyan mikor lesz...)-Egyszer vizsgált csak meg az 5 hónapos gondozás alatt, azt is iszonyú fájdalmasan. -Hiába volt egy ér rendellenessége a babámnak, amire mindig felhívtam a figyelmét, mindig ráírta az ambuláns lapra, hogy minden oké. Az ambuláns lapra olyan dolgok is rákerültek, amik nem voltak igazak: pl milyen vizsgálatokat végzett el...pl, van-e folyásom. Hiába mondtam neki h van, nem nézte meg, ráírta a papírra, h nincs. Mondtam neki, hogy viszketek, nem nézte, vagy kezelte. Ultrahangot csinált, de nem tudom mit nézett, mert még aznap elmentem a péterfy rendelőjében is és teljesen másokat mondtak, mint két órával előtte a dr. úr. Sőt! Azonnali császárra írtak ki. A kórház figyelmességén múlt, hogy nem lett baj. Beszélgettem más kismamákkal, volt olyan aki mondta, hogy neki 3 db 31. heti ambuláns lapot állított ki három egymást követő hónapban. Azaz másolás-beillesztés, ami a gépben van, azt kinyomtatja a te neved alatt és kész. Mindenesetre eltettem minden papírt, hátha szűkség volna rá... Egyszóval nem ajánlom a fent említett orvost. Ha nem hitegettek volna minket, hogy visszajön Bakos doktor úr akkor még időben kerestem volna egy másik orvost.
2016. máj. 4. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Delfike86 válasza:
A doktor most az Érdi Sztkban rendel, gondoljátok hogy át tudnék menni hozzá, mert akinél most vagyok attol az orvostól fel áll a szőr a hátamon
2016. jún. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, voltam, az érdi rendelőben. Sose voltam még itt a rossz hírek miatt, de gondoltam ő új, nem lesz vele gond.

Kedves volt, szimpatikus. Ha így marad továbbra is, azt hiszem megtaláltam az orvosomat, a dr úr személyében. :)

2016. jún. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A doki valóban kedves, ezzel együtt nem ajánlom. A vizsgálat számora fájdalmas volt nála, és még 3 napig véreztem utána (más nőgyógyásznál viszont nem volt ezen a téren ilyen rossz tapasztalatom). Az adatkezelése viszont katasztrófa és káosz... A leletemet nem találták, amikor érte mentem, mert kiderült, hogy összecserélte az adataimat máséval. A ráadás csak hónapok múlva érkezett, amikor kiderült, hogy ő bizony tudtomon kívül behúzta az ikszet a "tájékoztatón", és egy piackutató cég kezében landoltak az adataim... ha jóindulatú vagyok, akkor azt mondom, hogy nagy sietségben volt a doki, és benézte, ha rosszabb, akkor meg csak baromira aggályos betegjogi szempontból az egész! Többet nem megyek hozzá, az fix.
2017. dec. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!