Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szúró alhasi fájdalom, ami...

Szúró alhasi fájdalom, ami végbélnyílásig sugárzik? Egy hónapja petefészekgyulladás!

Figyelt kérdés
Egy hónapja petefészekgyulladasom volt ami két hét után lett csak jobb. Masfél hete szinte semmi bajom nem volt mar, tegnap végre együtt voltunk a parommal. Nagyon fájt és inkább a jobb oldalon! Azóta erős alhasi fájdalmam van, ami néha szinte teljesen elmúlik, ha fekszem pl semmi bajom. Hányás, hőemelkedés nincs viszont aggaszt hogy a jobb oldalam nyomasra is jobban fáj mint a bal. Ja!!! És kisugárzik a végbélnyílásomig, reggel állandó székelési ingerem volt. Mi lehet ez? Sebészhez, nőgyógyhoz vagy háziorvoshoz menjek?
2015. jan. 29. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Először érdemes lenne háziorvoshoz elmenni,elmondani a tüneteket,mert ha sebészetre mész akkor megkérdezik hoyg voltál e háziorvosnál.Ő meg szerintem elküld majd ultrahangra vagy nőgyógyászatra.
2015. jan. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A petefészekgyulladást magadnak diagnosztizáltad, vagy nőgyógyász mondta, hogy az volt? Vélhetően visszaestél, vagy más, környező szervek is begyulladtak, pl. a petevezeték. Menj vissza a nőgyógyászhoz.

Sebészhez miért mennél? Mit szeretnél kivágatni? A háziorvos meg úgyis nőgyógyászhoz küldene.

2015. jan. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem magamnak diagnosztizáltam, voltam nőgyógyásznál! A sebészet a vakbélgyulladás miatt jutott eszembe mint lehetséges opció, mivel a jobb oldalam sokkal jobban fájt. De végül kiderült, visszaestem...

Köszi a segítséget, kellemes Hétvégét!

2015. febr. 6. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!