Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nyíregyházi nőgyógyászt...

Nyíregyházi nőgyógyászt tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Dr Rácz Krisztinához szerettem volna menni, de csak márciusra kapnék időpontot, nekem pedig sürgős lenne. Nem terhesgondozás, sima nőgyógyászati vizsgálat. Kórház kilőve, oda semmiképp nem megyek, magánt keresek. Legszívesebben nőhöz mennék, de férfi is jó, csak legyen kedves, alapos és nem túl drága.
2015. jan. 29. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Dr Szőke József -
2015. jan. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Dr. Seres Andrea

Szülész- nőgyógyász szakorvos

Elérhetőség: Nyíregyháza, Ferenc krt. 4/A.

Tel/Fax: +36 2584-115

2015. jan. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én Rácz Krisztinához járok, habár tényleg elég sokára adnak időpontot. Nem mondtad, hogy sürgős? Ő nem túl drága és én nagyon szeretem, nagyon kedves, aranyos és alapos. Végigjártam itt jó pár dokit, mire itt kikötöttem, jó szívvel egyiket se ajánlanám neked Krisztinán kívül. Egyszer megpróbálhatod a kórházat is, sztem neki ott is van rendelése, asszem csütörtökön, de ezt csak hallottam, ne vedd készpénznek :) Egyénként akiknél előzőleg voltam: Kovács Robi---iszonyat anyagias lett mostanság,mint hallottam, sztem kellően alapos sem volt; Molnár Balázs: azt hittem lerúgom, annyira fájt a vizsgálat; Leskó Tibor: no comment, inkább nem. Illetve 1x ügyeletben Seres Andi, mert Krisztina épp műtött és problémám volt. ztem normális volt, rosszabbra számítottam, habár előtte közöltem az asszisztensekkel, h Rácz Krisztinához járok, de ő nem ér rá épp. Ezt megmondták neki, így letotyogott egy óra múlva kb és megvizsgált. ennyi nagyjából. Sztem ha nagyon sürgős, ,menj el valakihez, aztán meg legközelebb már Krisztinához, nem fogod megbánni :)
2015. jan. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézd csak, a neten találtam:

"Szívem szerint Dr Rácz Krisztinát minden nőnek bemutatnám.


Egy nő számára jó esetben tudatos döntés, hogy kit választ orvosának, amikor nőgyógyászati vizsgálatra megy. A vizsgálat jellegéből adódóan nagyon kiszolgáltatott ilyenkor a beteg, így legtöbbünknek természetes kívánsága az, hogy állandó orvosa legyen, és ne kelljen minden vizsgálat alkalmából más-és más orvosnak lelkileg és testileg is kitárulkoznia. Nagyon speciális a beteg és orvosa kapcsolata - hiszen valljuk be, ez az a vizsgálat, amelyre a legkevésbé szeretnek járni a hölgyek-, intimitásánál fogva kiszolgáltatott helyzetbe kerül ilyenkor a páciens, így messze nem mindegy, hogy ki lesz az orvosa.


Természetesen én is sokat kérdezősködtem –elsősorban ismerőseim körében -, hogy kit ajánlanának Nyíregyházán. Negyven felé közeledve két orvosom volt, akikben igyekeztem megbízni, és akikben mérhetetlenül csalódtam. Nem az a szándékom, hogy lejárassam őket, bár egyikük sem érdemli meg, hogy védve legyenek, inkább arról szeretnék beszélni, akit nemrégen ismertem meg. A férfi nőgyógyászoknak Nyíregyházán nincs túl jó hírük. Néhány éve szültem – a szülészorvosom etikátlanul bánt velem és csupán az „arany tojást tojó tyúkot” látta bennem -, most szerettem volna új nőgyógyászt találni. Ajánlás híján az interneten kezdtem tudakozódni. A fő szempontom most az volt, hogy nő legyen az illető. Itt hallottam Dr. Rácz Krisztináról. Telefonos időpont-egyeztetést követően találkoztam vele. Már a váróban meglepetés ért. Nem csüngtek fürtökben a betegek, hanem félóránként adják az időpontot! És ez nem véletlen. Mint utóbb én is tapasztaltam, azt a fél órát ő valóban a beteggel tölti, és végig azt éreztem, hogy ő valóban kíváncsi arra, amit mondok. A vizsgálat előtt ugyanis beszélget a pácienssel! Hihetetlenül empatikus és közvetlen a doktornő. Végig nagyon emberi és megnyerő az egész személyisége. Mivel aktuális volt, így a rákszűrést is elvégezte, majd nagyon alapos vizsgálaton is átestem. Közben pedig végig felkészültem azokra a kellemetlen érzésekre, amelyeket ilyenkor – a vizsgálat közben -, már régebben megtapasztaltam. Dr. Rácz Krisztina vizsgálata közben a rossz, fájdalmas érzések elmaradtak! Elképesztő élmény volt. Elsöprő erővel hatott rám a felismerés, hogy ilyen is lehet egy nőgyógyászati vizsgálat! Ha egy színész még nem volt szerelmes, hogyan tudná hitelesen eljátszani Rómeót? Honnan tudja egy férfi nőgyógyász, hogy milyen érzés, mennyire kellemetlen, amikor turkálnak benne, ha még soha nem érezte? Elég az, ha a könyvből bemagolja, hogy kellemetlen? Most már pontosan tudom, hogy mit veszítettem addig, amíg még nem ismertem a doktornőt. Sajnálom, hogy nem nála szültem, de nagyon örülök, hogy megismerhettem. Véletlenül találtam rá, de úgy érzem, hogy muszáj minden nőnek elmesélnem a tapasztalatomat, mert szívből ajánlom Őt mindenkinek. Köszönöm."

2015. jan. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: nekem abszolút hasonlóan jó tapasztalataim vannak Krisztával. Nagyon nagy a pacientúrája már sztem, azért is ez a kései időpont, de sürgős esetben engem behívott a szakrendelőbe. Mivel évente eddig 1x jártam hozzá, akkor meg sem ismert hirtelen, de úgy is nagyon kedves volt, aztán később beugrottam neki :) Sztem nem kakkantja le a betegeket, írta itt valaki, kismamáktól sem hallottam, hogy nem ment be szülésre, pedig van ismerősöm, aki nála szült.Ő is meg van vele elégedve. Én biztos nem keresnék mást, az tuti. Férfiról talán Ivancsó Béláról hallottam, hogy nagyon jó, szeretik, de ha egyszer elmész női nőgyógyászhoz, soha semmilyen részed nem fogja többé "kívánni" a férfi dokit :D én legalábbis nem tudnék már férfihoz menni :)
2015. jan. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, lemaradt: nagyon közvetlen a betegeivel, mikor először mész, megkérdezi,hogy tegeződhettek -e, mert így azért csak könnyebb. Meg tudod, hiába mondom egy férfinak, hogy "így meg úgy fáj, meg olyan,mintha épp megjönne,de nem", úgysem érti.
2015. jan. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tökéletesen igaza van előzőnek, mindenben egyetértek vele!
2015. febr. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Végül Dr. Szőke Józsefhez mentem el, rögtön tudtam időpontot foglalni. Mindenkinek szívből ajánlom, nagyon kedves, hozzáértő, nem kér sok pénzt, meg is lepődtem az összegen úgy, hogy hüvelyi ultrahang és rákszűrés is volt. Alapos, mindent jól elmagyarázott, az asszisztense is nagyon kedves. Maradok nála :)

2015. febr. 7. 22:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Mennyi volt a vizgsálat díja?
2015. febr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát igen- nem mindegy mennyit kell várakozni
2015. febr. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!