Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jó TB-s nőgyógyászt keresek?...

Jó TB-s nőgyógyászt keresek? Olyat, aki nem csak a terhes nőkkel foglalkozik lelkiismeretesen. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Vidéki lévén ahhoz a nődokihoz mentem, akihez tartozom. Először voltam életemben, így párom is bejött volna velem,de kiküldték. Első kérdése ez volt: "Akkor maga ugye terhes?" Nem vagyok, feleltem csodálkozva. Indoklása szerint a leendő kispapák akarnak mindig bemenni a nőkkel. Ezek után már csak 1-2 szavas válaszokat kaptam tőle. Közölte, nem nőgyógyászati dolog a problémám. Gondoltam, ha már ott vagyok, megkérdezem még, hogy mi legyen a kimaradozó menstruációmmal. Erre azt felelte nemtörődöm stílusban: "Hát azt majd be kell állítani....".Hozzá teszem, nem is nézett a szemembe egyáltalán. Milyen orvos az ilyen? Nem viccből kerestem fel, elküldözgetett mindenhová a problémámmal, mostmár kiderült, mégis nőgyógyászati probléma,de hozzá nem akarok visszamenni ezek után.Kérlek,segítsetek!Köszönöm
2015. jan. 18. 16:07
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja, és úgy hallottam, vidékiként is lehet TB-sre menni akár Budapestre, ha elvállal a doki. Igaz ez?
2015. jan. 18. 16:08
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát, először is a betegjogi képviselőnek jelenteni kellene, hogy a törvény ellenére nem engedte be a párodat. A képviseló elérhetősége ki kell hogy függesztve legyen a váróban!

Mehetsz máshova is TB vizsgálatra.

2015. jan. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!