Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jó nőgyógyászt keresek Dorogon...

Jó nőgyógyászt keresek Dorogon vagy Esztergomban! Tudtok ajánlani valakit?

Figyelt kérdés
2015. jan. 30. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Nőt, vagy férfit?
2015. jan. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Budapest teljesen kizárt?
2015. jan. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A lényeg, hogy jó legyen!

Sajna Budapest messze van...

2015. jan. 31. 20:08
 4/9 anonim ***** válasza:

Én a 2-es vagyok. Sajnálom. Azért mertem megkérdezni, mert amikor szültem, akkor volt szobatársam Egerből. Itt Budapesten tudok jót, de sajnos sem Egerben, sem Dorogon nem ismerek senkit. Hátha más.


Sok szerencsét!

2015. jan. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, Eger helyett Esztergomot akartam írni, csak a vendég kislány az egri csillagokat olvassa, és arról beszélgetünk, és leírtam. Bocsi.
2015. jan. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Neliah669 válasza:

Ha Tatabánya még belefér, akkor tudok ajánlani egy kiváló, országos szinten elismert nőgyógyászt. :)


[link]

2015. febr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én nem rég szültem az esztergomi kórházban.Szerintem a legjobb itt az oszt. vezető főorvos dr Dubecz Dániel, de dicsérik még Szaniszló Zsoltot is. Kerülni csak egyet kell közülük Dr T.-t. A többi normális csak szakmailag nem tudom milyenek.
2015. febr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Gondolom ők újak, mert egyikükről sem hallottam.

A dr. T is új?

Kösziii

2015. febr. 4. 04:49
 9/9 anonim válasza:
A kórház weboldalán megtudod nézni az orvosok neveit.Nem tudom mióta van Dr.T csak azt, hogy 2010.- ben még nem volt.Tavaly már ott volt.De senki se szereti még a dolgozok se, mivel kevés az orvos muszály elviselniük.
2015. febr. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!