Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Esztergomban, illetve Győrben...

Esztergomban, illetve Győrben szűlt kismamák és anyukák segítségét várom. Ajánlanátok nekem szülész-nőgyógyászt? Ti kihez jártatok? Meg voltatok elégedve az orvossal, illetve a kórházzal?

Figyelt kérdés

Esztergomi és győri szülészetről mondanátok véleményeket? Illetve ajánlanátok dokit, aki megbízható, rendes, alapos orvos. Nem ismerek a környéken egyenlőre senkit és a terhességem közepétől Tatán fogunk élni, költözés alatt állunk, és onnan már nem fogok tudni eljárni a dokimhoz, mert 140 km-re lesz tőlünk. Ha valaki tud ajánlani még másik szülészetet, ami még a környéken van, azt megköszönném.

Előre is köszönöm mindenkinek a segítségét!!!


2013. jún. 4. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz nem szültem még máshol, de a győri kórházat szívesen ajánlom. Kicsit zsufi, meg futószalag-szerű, de bármi van, itt van PIC is, és rengeteg orvos. A csecsemősökkel, szülésznőkkel sincs gond, bár mindenhol fellelhető 1-2 kevésbé kedves. Ha gondolod, priviben megírom az orvosom nevét is.

2013. jún. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Győri vagyok!2 gyermekem van,mindkettőt dr.Fekete Zoltánnál szültem.Nagyon kedves doki,végig ott volt mellettem a szülésnél!Nekem a szülészettel sem volt semmi gondom.Ha normális,vagy normálisak veled is.Az osztály nem egy 4csillagos szálloda,de azt a pár napot szerintem ki lehet bírni!Jó babavárást!
2013. jún. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!