Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, ha viszket?

Mit tegyek, ha viszket?

Figyelt kérdés
Pár napja elkezdett viszketni a csiklóm és a szeméremajkam belül. Egy kicsit piros, viszont a viszketés megörjít. 16 éves vagyok, nem élek nemi életet, nem hinném hogy koszos kézzel nyúltam oda vagy hasonló és ügyelek a megfelelő higiéniára is. Azóta elkezdtem használni intimlemosót, de még nem érzek bármi változást. Olvastam hogy ez menstruáció előtt is lehet, valamilyen hüvelygyulladás, nekem jövőhéten fog megjönni, várjak addig hogy hátha valami változik vagy mit tehetnék még? Menjek el nőgyógyászhoz , és ha igen inkább még gyermek nőgyógyászatra menjek, vagy jó a felnőtt is már?
2015. febr. 1. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Van egy fertőzésed, amit vagy elkaptál a nyilvános mosdóban, vagy felborult a hüvelyflórád egyensúlya és maga a szervezeted generált egy fertőzést.

Ez egyértelműen fertőzés.

Menj orvoshoz!

És már mehetsz felnőtt orvoshoz is.

2015. febr. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van, elég ha nyilvános wc-re ülsz, már megvan a baj.
2015. febr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem pénteken délután kezdődött a viszketés, már nem tudtam aznap elmenni az orvoshoz, de gyógyszertár még nyitva volt, elmentem, vettem egy Canestent. Így is elég rossz volt, míg hatott. Ezzel nem arra akarlak bíztatni, hogy magad kezeld, mint én, utána úgyis elmentem dokihoz, csak már elmúlt a betegség :D Inkább épp arra, hogy ne halogasd, mert elég rossz ez kezeletlenül...
2015. febr. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!