Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS gyantázás után 1 nappal...

SOS gyantázás után 1 nappal már nő a szőröm?

Figyelt kérdés

Pénteken voltam gyantáztatni a karom,beleértve egy kicsivel a könyököm feletti részt,könyököt,egész alkart,kézfejemet illetve az ujjakat,és már szombaton észrevettem,hogy már nő ki a szőr.Tudjátok,ezek a kicsi fekete pontok.Persze csak közelről látszik,de engem akkor is rohadtul zavar.Úgy fogok kinézni,mint aki borotválja magát.A gyantának nem 4-5 hetekig kéne bírnia?Persze,tudom,hogy ez is egyénfüggő,de azért már egy nappal utána,az

már túlzás.Arra lennék kíváncsi,hogy mit csináljak?Mivel tüntessem el a kis fekete pöttyöket?Van-e más is hasonló cipőben?Valami praktika kar szőrtelenítésére?Minden érdekel,kérlek segítsetek.Nagyon magam alatt vagyok.Tudom,kis problémának tűnik,de nekem nagy.Köszönöm előre is ha válaszoltok.



2015. febr. 2. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudunk segíteni. Mindenki tudja hogy a szőrtelenítés után csak megerősödik még jobban a szőr. A férfiak is borotválkoznak napi szinten és nem nyavalyognak.
2015. febr. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. Kivéve a gyantánál egy idő után.

De csak egy idő után, az elején ugyanúgy gyorsan nő vissza :(

2015. febr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a szőr növekedése mindenkinél más és más. Nekem nagyon erős a szörzetem,gyorsan is kinő,ezért én nem is gyantáztatok,mert én is úgy jártam mint te.Én borotválok mindent.
2015. febr. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Azert nem hiszem, hogy par nap aaltt ki kene nonie a szornek! Nekem extra eros szalu, fekete szoreim vanna, meg vagyok vele aldva... de ha gyantaval kiszedet, 10 napig minimum gyonyoru sima a borom! Felteve ha sikeresen hajgaymaval egyutt lett kihuzva az a szorszal es nem rosszul lett letepve es beleszakadt a borbe a hajhagyma...akkor az olyan mint a borotvalas utan, egybol noni fog... szeritnem elszurta a kozmetikusod es beleszakadt, ennyi... egy-ket nap utan meg nem kene nonie hacsak nem vagy valami extraszuper kivetel... elcsesztek, mar bocsanat.
2015. febr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Menj el lézeres szőrtelenítésre is, az majd megoldja pár hónapra, vagy marad az epillátor ha már kinőtt egy kicsit.
2015. febr. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Lehetséges,hogy elcseszték,nem tudom.Nem nőtt még ki teljesen,csak már néhány helyen latszik,mintha borostás lenne...marad az epilátor?
2015. febr. 2. 14:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Most én is epilátorral szedtem le az ujjaimról és a kézfejemről.
2015. febr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szőr két fázisban nő.
2015. febr. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!