Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gyantázás után pár nappal...

Gyantázás után pár nappal máris nő a szőr a lábamon? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
semmit nem csinálsz rosszúl. egyszerűen ilyen tipusu a szőröd hogy gyorsan nő. nem mindenki egyforma
2011. ápr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A másik magyarázat az, hogy a szőr három fázisba nő. Szóval legyantázod az "első réteget", úgy érzed az első napon hogy piha és sima vagy, de majdnem másnapra már nő a "második adag". Epilálásnál is így van. :/


15/L

2011. ápr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én heti 1x epilálom,mert addigra nől ki a "többi". lehet neked is így kéne,minden héten azt a kevesed legyantázod,vagy egyszer megvárod mig kinő az összes
2011. ápr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, 2. 3.-al értek egyet, sem nem túl sűrű sem nem túl erős a szőrzetem, borotválás után sem nő gyorsabban, úh valszeg igazatok van, meg kell várni míg az összes kinő.
2011. ápr. 22. 23:55
 5/5 Darcy01 ***** válasza:

Sajnos nekem is nagyon hamar visszanő, pedig már 3 éve epilálom és egyszer sem estem bűnbe borotvával...:-(

De néhány helyen már láthatóan kevesebb a szőr és ritkább is.

2011. ápr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!