Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel gyógyítsam ki magam az...

Mivel gyógyítsam ki magam az állandó hüvelygombásodásból? Ismertek valami gyógynövényes csodaszert? Már nagyon elegem van a sok vegyszerből.

Figyelt kérdés
Már kétszer voltam nőgyógyászaton,és amit felírtak nem használt.Kaptam hüvelytablettát is és gyógyszert is.Utána egy két napig mintha javult volna,de aztán most ismét érzem ,hogy viszket,igaz csak kívül érzem a külső területen.Már nagyon elegem van belőle,hogy állandóan problémám van miatta.
2015. febr. 2. 09:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és már évek óta problémám van,csak idén voltam már kétszer nődokinál,de tavaly is folyamatosan kúpokat és kenőcsöket használtam.
2015. febr. 2. 10:00
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát..


A dolog nem csak rajtad múlik, hanem a tisztálkodási, wczési szokásaidon is, és a szexpartnered állapotán / tisztálkodási szokásain is.


Lehet, hogy nálad már semmi gond nem lenne, de valahogy mégis visszafertőz valami, vagy valaki.

2015. febr. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
STD labor, neked és a partnerednek is, aztán célzott kezelés.
2015. febr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amúgy biztos vagy benne, hogy gomba? Nem pszoriázis?


Vagy a kettő egymást váltogatja?

2015. febr. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kezdésnek jah, STD labor, meg dobd ki az összes alsóneműd egyszerre, és vegyél újakat, soha ne aludj alsónemű nélkül, ne szexelj gumi nélkül még a pároddal sem, és mindíg használj tisztasági betétet, hintőport, és zuhanyzás után intim törlőkendőt!


A kádban ülve fürdést is felejtsd el, és ne használj mosdószivacsokat.

2015. febr. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hallottam egy nagyon jó injekciókúráról, a nőgyógyászok nem sokat beszélnek róla, de létezik. Elég borsos ára van, de egy életre nem lesz hüvelygombád. Kérdezd a dokit erről bizalommal!
2015. febr. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én Colpo Cleanert vettem, mert tabi mellett már minden bajom volt!!! Zöld, nyúlós, fehér.. amit csak akarsz! Az orvos meg széttette a kezét, hogy ez van... Na akkor kezdtem olvasgatni! :)

Nekem elég volt a laktózból 3 db, napi 1, olyan 3-4 naponta, de komolyabb panaszokra van jódos is! Van hozzá képes leírás!

Teafaolajjal is lehet 1 hetes kúrát tartani! Viszont szigorúan a legjobb bio, tiszta minőséget vedd,végezz allergia tesztet! 2 cseppet kell a Colpoba, sima csapvízbe tenni, nem többet!!! Kiirt mindent, azt is ami jó baci, ezért a Colpo laktózával 1-2 majd lassan kevesebb naponta nyomatni kell az irtó kúra után, míg el nem fogy!

A laktacidot felejtsd el!!! Ha van pasid, egy kevés minőségi krémbe tegyél 1 csepp teafát, mindig az adott adagba, csak egyet..és egy hétig azzal masszírozd neki a szerszámot. A gomba ott lakik a makk és a fityma bőrében! Nem mellesleg kiváló szórakozás! :)

A Candida kedvence a cukor, szénhidrát. Minél keesebbet egyél belőlük a teljes kúra alatt! Grapefruit cseppeket is ihatnál, az belülről hat!

2015. febr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!