Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandó rosszul léttel küszköd...

Állandó rosszul léttel küszködök. Émelygés, szédülés ez szinte minden nap. Nem szedek semmilyen gyógyszert.20 éves lány vagyok. Lehetséges hogy a hirtelen hízástól? Vagy egyszerűen csak pánikbetegség? Nagyon kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés

2014. dec. 4. 16:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz, ki kell vizsgálni az okát. Lehet a goymroddal is valami, vérnyomásod nem magas?
2014. dec. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha hirtelen meghíztál, ez lehet hormonális ok is. Ebben a korban előfordul. El kéne menned orvoshoz és laborvizsgálatot csináltatni /vér, vizelet/. Lehet valamilyen vitaminhiány is, ezt, vagy a hormonproblémát majd ezekből a vizsgálatokból meg tudják mondani.
2014. dec. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ingadozó hol-magas, hol-alacsony
2014. dec. 4. 16:26
 4/15 A kérdező kommentje:
Ez kb 2 éve evvel a problémával küszködök.
2014. dec. 4. 16:27
 5/15 anonim ***** válasza:
Akkor várj még egy évet... nem is értem, eddig nem volt baj? 2 éve kétségbe vagy esve? Inkább elmeorvoshoz kéne menned...
2014. dec. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Akkor a szédülés az ingadozó vérnyomásodtól van, émelygést ki kell vizsgálni, lehet pl, refluxtól is, de sok mástól is, ha hirtelen híztál, akkor hormonális ok is lehet, de ha azért, mert nem figyeltél az étkezésedre, akkor fogd vissza magad.
2014. dec. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem a fikázós válaszokra vagyok kíváncsi köszönöm.
2014. dec. 4. 16:45
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok elhízva 3 éve voltam kb 42 kilo, most vagyok 55
2014. dec. 4. 16:47
 9/15 anonim ***** válasza:
A szüleid tudnak a problémádról? Miért nem mész/mentek el orvoshoz?
2014. dec. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Tudnak róla.Azért mert a taj kártya le járt.És elvileg a nélkül nem látnak el az orvosok.És azt kell intézni most.
2014. dec. 4. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!