Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges h ez menstruáció?

Buborékosvíz kérdése:

Lehetséges h ez menstruáció?

Figyelt kérdés

Mar vagy negy eve van feherfolyasom, és ma, miutan jottem a sulibol, elmentem wcre, de a szokott feher trutyi helyett barna megszaradt valami volt. Nagyon megijedtem, eloszor egesz amasra gondoltam, de amikor kitoroltem, mert pisiltemis, piros volt a WCpapir. Szoval beletomtem egy adag wcpapirt a bugyimba es rohantam haza.

A masik, ha ez menstruacio, akkor a kovetkezo varhatoan mikor johet? Mert azt mondjak, az elso utan sokaig kihagy.



2015. febr. 3. 15:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni, h most leszek 13 eves ( es gondolom egyertelmu, h lany vagyok)
2015. febr. 3. 15:42
 2/4 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Egyértelműen menstruációnak tűnik. Nem lehet tudni, hogy mikor jön meg a következő, de ne várd 28-30 napra, hónapok is kimaradnak általában az első után, betét mindig legyen nálad.

Itt tudod vezetni, hogy mikor menstruálsz, mikor van peteérés, ezt kiszámolja az oldal és azt is, hogy mikor jön meg, persze csak miután már beállt a menzeszed:

www.ciklus.hu

2015. febr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez az.és nincs gratula. Örülünk, de ez nem az életed még.
2015. febr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen ez már az.De nem ertem miert maradna ki nekem rendszeresen jott meg mar az elso ota.
2015. febr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!