Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Titeket vizsgált meg úgy...

Titeket vizsgált meg úgy nőgyógyász, hogy éppen menstruáltatok? Nem éreztétek rettenetesen kellemetlenül magatokat? Illett volna így többet fizetnem?

Figyelt kérdés
Sajnos már el kellett mennem dokihoz, mert egy hónapja pár nap kihagyásokkal menstruáltam, valami fertőzést is összeszedtem és még a bartholini mirigyem is begyulladt. Még a doki is elgondolkodott rajta, hogy megvizsgáljon, mert látta, hogy totál kétségbeestem és nem szeretném, de sajnos nem volt más választása. Én rohadt szarul éreztem magam, szerintem ennél megalázóbb helyzet nem igazán van. Már szültem is nála, régóta hozzá járok, de most nagyon szégyelltem magam. Amúgy is rettegve megyek hozzá, de ez rátett egy lapáttal. Utólag belegondolva nem illett volna több pénzt adnom, mint máskor? Hülyeség, de pénzügyekkel foglalkozom, tudom, hogy az mindenre jó, talán akkor kevésbé érezném magam szarul, mert nehezebb munkáért többet adtam volna. Azt ne mondjátok, hogy á fél perc múlva nem is emlékszik rá, mert mindig mindenre emlékszik. Fejből.tudja a kórtörténetem, emlékszik mikor voltam utoljára, hogy félek tőle stb. Így még kínosabb lesz visszamennem.
2015. febr. 4. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
elhiszem, hogy kellemetlen volt, normál esetben én se engedtem volna, hogy úgy vizsgáljon meg, hogy menstruálok, de nálam is van egy pont. mégpedig az amikor már semmi sem érdekel, csak csináljon valamit. gondolj arra, hogy ő ennél láthatott már cifrábbat is. nem akadnak fent ilyeneken.
2015. febr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Oké,hogy emlékszik rá,de nem te vagy az első,se az utolsó ilyen páciense.

Eü-s vagyok,bár nem orvos,és biztosan mondhatom hogy egy normális szakembert nem érintenek kellemetlenül az ilyen dolgok.De tudom betegként odamenni sokkal rosszabb,és kínosabb . Nem nagy ügy,a munkájával jár .


Vér/vizelet/széklet stb had ne soroljam mi mindent látott és lát rendszeresen egy orvos,főleg egy szülész-nőgyógyász ..biztos lehetsz benne,hogy este elalvás előtt nem ezen kattogott az agya:)


És nem kellett volna több pénzt adnod,ha van egy tarifája,akkor is annyi ha menstruálsz,vagy számára kellemetlenebb a vizsgálat (szerinted) ,és akkor is ha csak gyógyszert iratni mész hozzá .

2015. febr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem, mint orvos, tudta, hogy ez is a pakliban lehet. Nem kell rosszul érezned magad egy egészségügyi probléma miatt, hiszem te semmit sem tehetsz róla.

Véleményem szerint egy felnőtt férfi, és szakképzett orvos tudja kezelni ezeket, és meg is érti, hiszen bár ő van a másik oldalon, tudja mi folyik ilyenkor az ember testében, tudja, hogy nem tehetsz róla.

2015. febr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A doki nem azért hezitált, mert undorító vagy ilyesmi, hanem inkább a fertőzésveszély miatt. Ne aggódj, az a dolga, hogy ellásson, ha beteg vagy. Nyilván ha nem lett volna nagy a gond (és ahogy olvasom, fájdalmas is..), akkor te sem mész el, és ezt ő is tudja.
2015. febr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem, sőt én úgy tudom, hogy olyankor alapesetben nem is vizsgálnak meg.

Viszont ha pont az a problémád, hogy nem múlik el a menstruációd, akkor őszintén szólva sok választásod nem volt. Esetleg ő felajánlhatta volna, hogy amikor épp nincs meg, akkor menj el hozzá és valahogy beszorít a betegei közé - de végül is nem tette, hanem megvizsgált. A pénzügyekhez nem értek, de az biztos, hogy utólag már ne rágódj ezen, annyit fizettél, amennyit, most már ez van. Remélem, hamar meggyógyulsz :)

2015. febr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szülés után is úgy vizsgált meg a nőgyógyász, hogy véreztél, hát végülis ez a dolga, ezért nem kell szégyellned magad.
2015. febr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amúgy férfi, vagy nő az orvosod?
2015. febr. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vizsgált. Nekem az is az volt a panaszom, hogy hetek óta tartott. Ilyen esetben meg kell vizsgálnia akkor is, ha vérzel. Ebben egyébként az égvilágon semmi ciki nincs.

Magam is orvos leszek, ha minden jól megy, akkor nőgyógyász, és elhiheted, hogy ez abszolút nem undorító a dokinak se. Az orvoslás ezzel jár. A végbélvérzős beteget is meg kell rektálni, meg megendoszkópozni.


Ezért pedig nem kellett volna többet fizetned:D

2015. febr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22%

A fentiek alapján tuti, hogy férfi doki volt -

Legközelebb menj inkább női orvoshoz

2015. febr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vizsgált egyébként uh-val is?
2015. febr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!