Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már megint 5 nappal hamarabb...

Már megint 5 nappal hamarabb jött meg. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Tavaly júniusban volt egy abortuszom sajnos anyagi okok miatt és koromra (21) tekintve nem tarthattuk meg.Engem a mai napig rossz érzés fog el mert Én szerettem volna. Lényeg a párom novemberben pont ovulációs napkor bennem ment el, és decemberben 1 napig volt meg, teszt pozitív lett. Januárban a vártnál 5 nappal hamarabb jött meg ahogy most is 5 nappal hamarabb. Decemberig napra pontosan jelentkezett. Fogamzásgátlót nem szedek, gumival védekezünk. Amikor visszamentem a dokihoz controllra azt mondták minden rendben. De aztán mégsem mert az együttlét fáj, erős alvadékos menzesz, vizelet visszatartási probléma. Szeptemberben elmentem nőgyógyászatra a doki elküldött vizelet mintára felfázás gyanújával de az negatív lett. Kérdőjelek vannak bennem :/ Nem tudom menjek el maszekhoz ? Mi történik?
2015. febr. 4. 22:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Gyulladás is lehet ludas, ki kéne kezelni. Menj vissza az orvosodhoz, lehet ír antibiotikumot.
2015. febr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!