Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 26. -án petérésem volt. A...

26. -án petérésem volt. A párom 25. -én26. -án belém élvezett. Néha enyhe szurkáló érzést érzek a petefészkemnél és a méhemnél. Fel vagyok puffadva, es sokat fáj a fejem (lehet időjaras miatt).14. -én kell megjönnie. Várandóság tünetei lehetnek?

Figyelt kérdés
Szerintetek ezek a tünetek utalhatnak várandóságra? (Már nagyon szeretnénk) Mikor érdemes orvoshoz menni? A teszt kimutatja már?
2015. febr. 5. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
A teszt az aktus után 10-14 nappal mutatja ki a terhességet, ha van. Az orvos sem tud elöbb bármit is megállapítani
2015. febr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2015. febr. 5. 12:54
 3/7 anonim válasza:
Szerintem utalhat rá, főleg, ha korábban ilyet nem tapasztaltál. A női test egy nagyon kifinomult "szerkezet" megérzi a változást. Remélem összejön, szurkolok! :)
2015. febr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha valóban 26 volt peteérésed akkor talán már kimutatná a teszt. Tünetek ilyen korán még nem jellemzőek, inkább bő egy hónappal a terhesség bekövetkezte után szoktak kezdődni. Bár talán fejfájás lehet, de aki fejfájós amúgy is, annál még sok oka lehet. Igazából ilyen korán csak a tesztre lehet legmegbízhatóbban hagyatkozni. (Ha jól számoltad/figyelted a peteérésed, akkor viszont nem 14-én, hanem 9-e körül kéne megjönnie)
2015. febr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A peteérést szoktam megérezni azt is szuro erzessel, de hogy napi szinten ilyen legyen, meg nem volt.Köszönöm válaszod!


Elszámoltam magam, tényleg 9.-e körül kell megjönnie.Csinálok most egytesztet , meg ha nem jön meg 9.én akkor megint egyet.köszönöm hogy irtal.

2015. febr. 5. 14:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Drukkolok!
2015. febr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma reggel csinaltam tesztet es negatív lett.Tuti nincs semmi ? Lehet hogy túl koran csinaltam meg ?
2015. febr. 6. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!