Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szúrás a bal petefészkemnél,...

Szúrás a bal petefészkemnél, nagyon enyhe hányinger, az átlaghőm 36.5, tegnapelőtt hirtelen leesett 36,3-ra tegnap és ma pedig 36,7 - megvolt az ovum?

Figyelt kérdés
Nemrég hagytam abba a fogamzásgátlót, eddig eléggé össze-vissza jött meg cickafarktea segítséggel és elég kis mennyiségben. Ettől a hónaptól hőmérőzök, viszont ma vagyok a 26. napon...előtte a 18. naptól ilyen cikkcakkjaim voltak csak, ezért reménykedek, hogy végre sikerült normális PÉ-t produkálni, de elég későn...
2011. máj. 5. 11:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha fent marad a hőd, akkor igen, megvolt az ovud, szerintem még kicsit emelkedhetne jobban is. Nekem is 36,5 az alaphőm és nálam legutóbb úgy alakult, hogy 36,6 utána 36,7 és ma pedig 36,9-et mértem, ebben a ciklusomban eddig ez a legmagasabb érték eddig. Remélem nem fog már leesni nagyon.
2011. máj. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!