Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pharmatex fogamzásgáló tablett...

Pharmatex fogamzásgáló tabletta. Valaki megtudja mondani?

Figyelt kérdés

sziasztok. Először szeretnék használni ilyen fogamzásgátló tablettát mert nem szeretnék még havi gyógyszereket szedni,egyéb okok miatt de viszont várnánk a második gyerkőccel :)

nem tudok egy mondatot értelmezni.

"aktus előtt kell behelyezni 10 percet várni mire teljesen hat elolvad...." ez OK.

"3 órán át biztosít védelmet.Amennyiben a közösülést megismétlik, újabb

A védelem biztosítása érdekében a menstruációs ciklustól függetlenül minden közösülés előtt alkalmazza a készítményt."


na már most ha a 3 órában (mit tom én 9től lehet 11ig kb) 2x szeretkezünk a párommal be kell h tegyek mit tudom én 10 felé még 1 tablettát?

nem tudom h igy vagy ha elmult a 3 óra és ugy kell még egy (ez logikusabb nekem)

kérem olyan írjon aki rendszeresen használ(t) ilyen tablettát

köszönöm


2015. febr. 5. 17:30
 1/3 A kérdező kommentje:

tisztázzuk!

ha este szeretkeztünk 1tabletta. ha reggel is akarunk akkor is egy ujjabb tabletta ezzel tisztában vagyok csak a 3órás időintervallumba többször is lehet ugye szeretkeni? mert 3 óra a védelem ....ugye?

értitek ugye???? :DDDD

2015. febr. 5. 17:33
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha történik elélvezés, akkor mindig új kell, függetlenül az időtől.

Ha nem történt ejakuláció, akkor pedig max. 3 óra.

De egyébként baromi megbízhatatlan, ha nem alkalmaztok mellette legalább megszakítást, akkor ne lepődj meg nagyon, ha véletlen teherbe esel.

2015. febr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ó basszus. Ezért érdemes volt kiadni a pénzt.hát akkor...1 nap egy durranás...a többi inkább fantázia. elfogy inkább iratok gyógyszert mert akkor 2 napig se fog tartani :)

köszönöm szépen a választ :D

2015. febr. 5. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!