Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem mondani hatásos...

Tudnátok nekem mondani hatásos mellnövelő szereket?

Figyelt kérdés
Légyszi írjátok meg azt is hol lehet kapni. Nem szeretnék online rendelni.

2015. jan. 20. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
plasztikai műtét. más nincs sorry..
2015. jan. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nincsenek működő szerek, csak a pénzedet költöd feleslegesen.

Plasztika van.

2015. jan. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy úszás. Ha nem esel vele túlzásba, akkor a mellizmaid feszesebbek és domborúbbak lesznek, szebb a dekoltázsod tőle. Csodát persze nem tesz, nem lesz A-s méretből D-s, de nekem a 75 B-s méretemet jelentősen nagyobbította optikailag.
2015. jan. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen szer, és ne dőlj be semmilyen kuruzslónak, mert csak lenyúlják a pénzedet! (vagy plasztika.)
2015. jan. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Lucernacsíra.
2015. jan. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

vannak mellnövelő kapszulák amik állitólag jók, beauty breast nézz utána neten. gyógynövényes pirula, de nem lehet tudni hogy biztos bevállik-e

akkor vannak különböző masszás olajok amiket ha szorgalmasan használsz, szebb, formásabb, lehet akár nőhet is. meg olvasgass a neten. sok jó ötlet van:)

2015. jan. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Gyermek.
2018. máj. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!