Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 120 fokon mindennap vasalni a...

120 fokon mindennap vasalni a hajat?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megtudni, hogy ez káros-e vagy ? Mindennap vasalom a hajam kivéve hétvégén és 120 fokon .

Véleményeteket kérném . Köszi.


2015. febr. 6. 19:26
 1/2 anonim válasza:
A 120 fok magában még nem káros, de csak ha használsz hővédő sprayt és hetente egyszer-kétszer vasalod. A mindennapos vasalással, ráadásul hővédő nélkül viszont nagyon tönkre fog menni a hajad, tapasztalat. Nekem a hátközépig érő hajamat egy év minden napos vasalás után állig kellett vágni, annyira törött volt. Próbáld meg a tartós vasalást, az egyáltalán nem káros, sőt, táplálja a hajat, és 3 hónapig elő sem kell venned a hajvasalót.
2015. febr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 160-on szoktam vasalni. Hát eléggé káros, csak sajnos nekem muszáj. Ha nem vasalom ki olyan, mintha életemben nem láttam volna fésűt. A fodrászom szerint a hővédő krémek nem érnek semmit.
2015. febr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!