Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha kiszőkítettem az ázsiai...

Ha kiszőkítettem az ázsiai hajat, és vasalom is mindennap 220 fokon, akkor ugye tuti nem mű? Mert gubancolódik nagyon, de a műanyagot nem lehetne szőkíteni meg vasalni.

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy nem műanyag de így sem sokkal jobb a helyzet. Az ázsiai haj szerkezete nagyon eltér az európaitól és általában hántoltan árulják és csak a vegykezeléstől olyan szép fényes (amíg le nem kopik róla). Nagyon gyorsan elszívja az összes nedvességet az igazi hajadból és az is tönkre megy.
2011. nov. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
valami olaj,pakolás nem jó rá?
2011. nov. 6. 17:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Tehetsz rá, pl olíva olajat, az átmenetileg biztos segíteni fog, de én a helyedben leszedetném, mert az ilyen póthaj hajlamos "kúszni" felfelé a nedvesség irányába és tövig leamortizálhatja a hajadat.
2011. nov. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mit tud csinálni a hajammal?
2011. nov. 7. 07:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Mint írtam, elszívja belőle a nedvességet, szanaszét szárad, töredezik, tönkremegy úgy, hogy azon már csak az olló segít. Én ezt nem várnám meg. És legközelebb csak európai, maximum indiai hajat rakass fel (az hasonlít szerkezetében legjobban az európaira) és csakis jó minőségű, hántolatlan, nem vegykezelt hajat válassz!
2011. nov. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de ha rendelem, nem tudom hogy milyen haj :(
2011. nov. 7. 11:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Megbízható, elismert helyekről kell rendelni, még ha így sajnos jóval drágább is a haj.:(
2011. nov. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!