Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek hany evesen, hol, es...

Kinek hany evesen, hol, es mikor jott meg?

Figyelt kérdés

Hello! En 12 eves vagyok es nem jott meg kb mikor johet meg 40 kg es 150 cm vagyok.

Koszi a valaszokat :)



#menstruáció #egezsegugy
2015. febr. 7. 23:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

16 eves korodig barmikor:)

Nekem 13 eves koromba jott meg eloszor, pont zuhanyozni indultam es akkor lattam, hogy mi a helyzet. De nem volt semmi extra, szamitottam mar ra akkor:)

2015. febr. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12 éves korom előtt 3 hónappal.
2015. febr. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%

"hany evesen, hol, es mikor jott meg?"


Hány évesen: 13 évesen.

Hol: a vaginámban.

Mikor: 13 évesen.

2015. febr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
Utolsó, mikor:13 évesen? Te sem vagy egy nyelvtani zseni. Még "bunkóskodni" sem tudsz annyira idióta vagy. Mikorra dátumot kellett volna írnod.
2015. febr. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 lencsefőzelék ***** válasza:
61%
4-es: Nincs olyan, hogy utolsó hozzászóló (kivéve, ha lezárnak egy kérdést). Ugyanis amint jön egy újabb hozzászólás, máris nem az lesz az utolsó. Tehát jó lenne, ha egyszer s mindenkorra befejezné mindenki az utolsózást.
2015. febr. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Nekem tegnap jött meg, kalandparkban

11L

2015. febr. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
12 évesen, júliusban és itthon:)
2015. febr. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Utolsó, mikor:13 évesen? Te sem vagy egy nyelvtani zseni."


De, véletlenül pont az vagyok. ;)

Irodalmi szinten ismerem a magyar nyelvet, könyveim jelentek meg, irodalmi magazinokban publikálok. Te vagy túl ostoba, hogy értsd.


"Még "bunkóskodni" sem tudsz annyira idióta vagy."


Kiválóan tudok bunkóskodni, mestertroll vagyok. Csak neked nem sikerült felfognod. :)


Mi ebből a tanulság? Ha valamit nem értesz, akkor nem biztos, hogy mások a hülyék - valószínűbb, hogy te. ;)

2015. febr. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó (mivel ő írt utoljára bátran kijelenthetem, hogy utolsó) te komolyan gondolod, hogy a "publikálok ide meg oda" dumádat bárki is elhiszi. Netán nem vagy véletlen kormányszóvivő is egyben? :D Eltaláltam? Csak nem akartál vele felvágni, ugye? :D Nagy az Isten állatkertje.
2015. febr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
augusztusban, 12 és fél évesen, apuméknál, épp amikor a medencében furodtem,elmentem vécére és akkor láttom h mi a helyzet. Totál megijedtem mivel szuleim elváltak.Nagyon ciki volt apu barátnőjéhez menni ezzel.Nem tul jó élmény számomra.Ráadásul nem is furodhettem. :(
2015. febr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!