Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha 23 evesen nem jott ossze a...

Ha 23 evesen nem jott ossze a parkapcsolat akkor ezek utan sem fog?

Figyelt kérdés

Regen nagyon szerettem volna,de nagyon nem akart ossze jonni...12 evesen voltam szerelmes eloszor.Azota evekig vagytam ra.Sok kudarcos ismerkedes es nehany kudarcos randi utan vegleg feladtam.Eldontottem h egyedul elem le vegleg az eletem egy ideje.Nem is fenyeget az a veszely h legyen barkim.1,5 eve nem vagyok es nem is tudok szerelmes lenni.Elotte volt h vkibe 6 evig voltam.Aztan a szulinapomon hazasodott meg...

Ugy erzem a balszerncse uldoz...



2014. máj. 3. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

23 évesen még fiatal vagy, elvégre nem 50 éves vagy.. :D

Az, hogy a kiszemelted megházasodott, hát istenem.. ez van.. úgyis lesz más :)


Az, hogy egyedül éled le a életedet... a te döntésed, de nem biztos, hogy ez a legjobb módja ennek.

Amúgy gondolom van szakmád, melód is, viszonylag sikeres vagy nem?

Az, hogy nem is vagy, és nem is tudsz szerelmes lenni.. azért, mert nem volt kibe belessél, ezzel semmi gond nincsen - majd ha jön a nagy Ő, akkor már igen :)


Gondolom lány vagy, de azért megkérdezem.. lány vagy? :)

Amúgy nekem sincsen senki, illetve egyszer lehetett volna, csak túl fiatalka volt a lány, és így inkább nem.

20/f

2014. máj. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Attól függ, ha holnap meghalsz, akkor biztos, hogy nem fog összejönni.


Azért 23 évesen még ne vedd meg a koporsódat és ne írj végrendeletet.


Szerencsére az élet sokkal szerteágazóbb, hogy emiatt fájdítsd a szívedet. Viszont ha csak e körül forog az életed és minden csajban a potenciális feleségjelöltet látod, ki egyben 6 jövőbeli gyermeked anyja, akkor nem fog összejönni.

2014. máj. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Elso Valaszolo:


hiaba vagyok 23 ha 50-nek erzem magam....:D


latszik h nem voltal meg szerelmes mert ha igen nem irnal ileyt....


azt erzem h a sors is igy akarja szoval mas modja nincs...


persze szakma melo az van szerencsere. :))

2014. máj. 3. 23:39
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem ezután se fog, ez már be van bizonyítva. 22,5 a felső korhatár, sajnálom lecsúsztál róla. A történelem során csak egyetlen ember volt akinek 22,75 évesen is összejött még egy kapcsolat, ha jól emlékszem valami Róbertnek hívták, de keress rá.
2014. máj. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog, ha nem változol meg, arra mérget vehetsz. Én ötven évesen változtam meg, és van párom. De ehhez sokat kellett változnom, szakember segítségét igénybe vettem, önsegítő körbe jártam / járok, komoly könyveket olvastam és olvasok, és nem lehet leállni, mert egy kapcsolatot folyamatosan fejleszteni, erősíteni kell.
2014. máj. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Joola ***** válasza:
100%
én 24 vagyok (lány), rengeteg kapcsolatom volt, de csak 1x voltam szerelmes. szóval ha nem jövök össze minden suttyóval, csak azzal az egyel, akkor csak egyel több kapcsolatom lett volna, mint neked. és nem is lett volna baj. jól teszed, ha a megfelelő emberre vársz és nem adod oda magad bárkinek, de nem árt, ha nyitott vagy és nem tolsz félre mindenkit, aki kicsit is nem tetszik. adj esélyt az embereknek, nyiss feléjük, ismerkedj, mert sosem tudhatod kibe fogsz beleszeretni! ja és egyáltalán nem vagy még öreg:) sőt, a legjobb kor az ismerkedésre!
2014. máj. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Dpoker válasza:

Végy egy bmw m6 hamann egyből lesz párkapcsolatod.

IGaz érdek lesz de lesz :9

:)Jó szeretni ha van kit :) Bár egy jó ideje csak magamat szeretem :)

2014. máj. 8. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

egyet értek 6-dik válaszolóval.

de elösször a gondolkodás módodon kéne váltosztatnod.

légy optimista.

és nyiss mások felé, elöbb utóbb rá találsz arra akit szeretsz?

egyébként fiú vagy vagy lány vagy?

2014. máj. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
szeresd inkább magadat, abban kisebb mértékben fogsz csalódni mint bárki másban.
2014. máj. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%

Nem feltétlenül veled van a baj.

Nálad sokkal, nem is tudom hogy fogalmazzak, milyen emberek találnak párra. Nem azért mert olyan fantasztikus a személyiségük, hanem: jó időben voltak jó helyen. Mert sok kapcsolat nem is létezne, ha akkor és ott nem találkozik a két illető, hogy ez 50%-t mindenképp hozzáad.

Ha keveset jársz társaságba, vagy kevés a lehetőséged, akkor egyszerűen ki kéne találni valamit, hogy többet eljárj. Nagyon sok huszonéves beszorul a tanulás-munka-barátok háromszögébe, mert nem annyira extrovertált, és nem adódnak új ismeretségi források olyan nagy mértékben, ami kedvezne a párkapcsolat létrejöttének.


A szerelem szerencse kérdése is. Nem csak tudatos elhatározásé, hogy te változtatsz magadon. Adj esélyt a szerencsére, ennyit lehet tenni, ha tényleg nincs veled nagy baj. Kifogsz ebből szakadni, majd meglátod.

2014. máj. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!