Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszket, néha büdös, sok? Ez...

Viszket, néha büdös, sok? Ez betegség?

Figyelt kérdés
A fehérfolyásomról lenne szó. A nap végére rengeteg, és addigra bőven van szaga is. Nem sárga, normálus állagú. Állandóan azt érzem, hogy ki kellene takarítani. Ezért mindent meg is teszek. Tisztasági betét, illetve intim törlőkendővel sem sokkal jobb. Ez betegség vagy csak engem zavar ennyire?

2015. febr. 8. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
nőgyógyászati vizsgálat kenettenyésztéssel választ ad a kérdésedre
2015. febr. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy candida. Nekem ugyanez volt, néha jobb volt,néha rosszabb. Időnként viszketett is, de aztán javult. Idővel egyre rosszabb lett, az állaga darabossá vált, de szaga nem volt annyira erős. Elmentem nőgyógyászhoz, és kenetet vett. Candida volt. Szedtem gyógyszert rá és 1-2 hónap alatt elmúlt. Én is javaslom,hogy menj el nőgyógyászhoz.
2015. febr. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
menj nőgyogyászhoz
2015. febr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez fehérfolyás.Nem tudsz tenni semmit sem ellene.
2015. febr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!