Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az elmúlt 1 évben barátnőmnek...

Az elmúlt 1 évben barátnőmnek erős savanyú testszaga lett irodai munkát végez, mégis minden nap végére erősen érződik rajta, mintha mondjuk edzeni ment volna. Mi miatt van ez?

Figyelt kérdés

- nem szed fogamzásgátlót, se semmilyen gyógyszert folyamatosan, de néha bevesz egy algopirynt, vagy egy cataflamot, ha fáj a feje, de nem vettem észre hogy összefüggne

- rendszeresen fürdik, deót használ


Szokott fájni a feje, kb hetente-kéthetente migrén gyötri. Nem tudom hogy összefügg-e? Valamint lehet-e valamilyen hormonális probléma?



2014. dec. 13. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Most olvastam utána, de ismerek olyan embert is, akinek savanyú testszaga van, és ez a cukorbetegekre jellemző. Talán nincs így, de egy vércukorszint mérés nem ártana meg.
2014. dec. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, elvileg nem az, de lehet csináltatunk egy vérképet, abból baj nem lehet
2014. dec. 15. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!