Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mar regota gondolkodom a...

Mar regota gondolkodom a mellplasztikan. Majdnem semmi mellem nincs es ez elegge zavar engem. Segitenetek?

Figyelt kérdés
20 eves vagyok de mar 17 eves korom ota gondolkodom ezen.mik ennek a hatranyai?es kb. mennyibe kerul?kerlek segitsetek ha tudtok!elore is koszonom a valaszokat!

2015. febr. 8. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Előtte ajánlok egy tüzetes pszichiátriai kivizsgálást.
2015. febr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%

Hátrányai:

- egyes pasik utálják a fogását (másoknak fel sem tűnik, megint mások csak a látványt figyelik, és tök mindegy, mi van odabenn)

- drága

- ha gyereket akarsz és szoptatnád, gond lesz vele

- bizonyos idő után tönkremegy, újra műteni kell


Nem tudom, mekkora mellem kéne legyen ahhoz, hogy képes legyek megműttetni magam.

2015. febr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Előnye: dekoratív, hátránya: időnként cserélni kell vagy rosszabb esetben kilyukad. Ár? Google? Én ha tippelnék akkor 800 - 1 M közé tenném. 20 évesen gondolom apuka fizetné. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2015. febr. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Ezek ugyebár lelki gondok, mert egészséges emberben ez fel sem merül. Neked legalább nem kell majd küzdened a gravitáció ellen. És hidd el, ha valaki megszeret téged, az nem a melleidet fogja megszeretni, hanem Téged !
2015. febr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

körübelül 600ezer forint, és butaság, hogy szoptatásnál hátrány mert nem. Semmit nem okoz a későbbiekben.

Ha szólsz a dokinak, hogy mindenképpen természeteset szeretnél, ami nem feltűnő, hogy mű akkornagyon ügyesen is meg tudják csinálni:)

Mütét után viszont fájdogál, és fizikai munka, sport kb 2 hónapig semmi... :(

nyugodtan csináltasd meg ha megengedheted magadnak, és szeretnéd, főleg ha úgy érzed, hogy az önbizalmadat növelné:)

2015. febr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
600ezer Ft-ból maximum csak kókler klinikákon műtik meg. Egy normális hekyen 1millió Ft minimum.
2015. febr. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
*helyen
2015. febr. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%

1 millió körül van: 1 pár implant ára, altatás és műtét, előtte való vizsgálatok ára, kell hozzá 2 sportmelltartót venni, míg gyógyul.

1 bnőm csináltatta, 2 hétig nagyon fáj. Értsd így: nagyon! levegőt sem tudott venni, egyedül fel sem tudott kelni, egy pohár vizet nem tudott magának önteni, 6 hét múlva már kb. minden szuper volt.

10 évente implantcsere kell, a hozzá tartozó újabb 1 millával és fájdalommal.

2015. febr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%

Plasztika és szoptatás: persze, elméletben működhet jól, nyilván van, akinek megy is. De a műtét során sérülhet egy csomó minden, rossz esetben átvághatják a tejcsatornákat, vagy olyan idegsérülés történik, hogy nem indul be megfelelően a tejtermelés. A bimbó körüli részek érzékenysége is jelentősen csökkenhet (ez mondjuk engem szex közben is zavarna, hiszen ez fontos erogén zóna), de szintén kulcsfontosságú, hogy a csecsemő által adott inger esetleg nem fogja kiváltani a tejtermelés fokozódását.


Aztán meg: a tejtermelés miatt átmenetileg nagyobb lesz a mell, azaz a bőr is tágul vele. Na most képzeljük el, mi történik, amikor az elválasztás után a tejmirigyek visszahúzódnak, amit a bőrnem, vagy nem olyan ütemben követ. Ha van implantátum, akkor a látvány egész érdekes lehet, hiszen már nem olyan formájú az egész, mint amihez annak idején igazították a méretét, helyét, állását.


Szóval persze mindent lehetséges megoldani, de érdemes átgondolni, tényleg a mellméret-e a legfontosabb az egészből. A női mell egy fontos és bonyolultan működő szervünk, nem csak a melltartó beltartalma... amihez, ha amúgy egészséges, nem a legjobb ötlet hozzányúlni szerintem.

2015. febr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek a valaszokat :)
2015. febr. 9. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!