Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kell gyógyszeres kezelés? (PCOS)

Kell gyógyszeres kezelés? (PCOS)

Figyelt kérdés

Pcos-em van voltam cukorterhelésen, az éhgyomri 5.2 volt a terhelés után ( 2 óra) 5.4 lett.

Inzulin

érték:200,7

Abn Egység: H pmol/l

Referencia Tart. : 17,8-173,0


2015. febr. 9. 22:05
 1/1 Szandra87 válasza:
Üdv a klubban! Valószínű fel fogják írni neked a Metformint,én nem szedtem anno, sajnos kiváltottam tök feleslegesen. Nem szeretem gyógyszerrel tömni magam. Engem 2012-ben diagnosztizáltak pco-val, fél év után sikerült kikezelnem magam. Szigorú diéta (paleo-t csináltam),mellette barátcserje tea. Nekem a hajam hullott,ill. még mindig hullik,mert tavaly év elején kiújult a pco-m. Abbahagytam előtte a diétát,újra elkezdtem falni a szénhidrátokat, cukrot cukorral ettem. Aztán nyáron ráálltam megint a helyes táplálkozásra, így a decemberi ultrahangom már negatív lett. Az elsődleges tanács az lenne,hogy állj le a cukorral (használj xilitet vagy eritritet édesítésre). Mozogj, mozogj,mozogj, minden nap legalább 45 percet,és hidd el , rendbe fogsz jönni gyógyszerek nélkül is! Kitartást!
2015. febr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!