Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lány vagyok,15 éves, a nemisze...

Lány vagyok,15 éves, a nemiszervemen nagyon hosszúak az ajkak, kb 2-3 cm, ez baj? Ezt műteni kell? Még szűz vagyok, majd a nemi életben hátránya vagy előnye van?

Figyelt kérdés

2015. febr. 9. 22:18
 1/10 anonim válasza:
23%
Hátrány, vágd le őket. Én is azt tettem, a férjem azóta imád.
2015. febr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kérlek normális válaszokat adjatok!
2015. febr. 9. 22:27
 3/10 anonim válasza:
18%
Miért nem normális, kedves kérdező? Én leírtam a saját opciómat. Attól, hogy te félsz a két kis nyisszantástól, az a te bajod. Legyél csúnya és saláta, de a helyedben én mindent megtennék a szépségért! És próbálj meg lefogyni, az elhízás is vezethet ilyenekhez.
2015. febr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok elhízva
2015. febr. 9. 22:45
 5/10 anonim válasza:
18%
De biztos zavar valami a testeden. Egy popsi vagy egy poci is kiválthat ilyeneket. Nekem a hánytatás bevált.
2015. febr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
És ha magasabb vagy mint a többiek, lenyisszantanak belőled, ha pedig rövidebb, nyújtani fognak. Tehát, iparkodj a többiekhez hasonlítani.
2015. febr. 10. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne hallgass rájuk,nem tudom mért kell ilyen fiatal lánnyal szórakozni!


Nézd mindenki ndmiszerve más,akár alakra,színre,méretre!

Valakiknek nagy szeméremajkaik vannak,valakiknek szinte nincs is,valakinek a csiklója nagy,valakinek meg fekete a puncija miközbe fehér bőrű.


De ez normális.

Mind különbözünk.Nem kell műteni!

2015. febr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális!!!!! Nehogy megműttessed!
2015. febr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Végre pár normális felfogású ember aki megmondja ez normális és nem a tested megcsonkítására buzdít.


Mindenkinek másképp néz ki a nemiszerve ezt már írtam,akár színét,méretét,formáját veszük alapul.

2015. febr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De jó hogy nem vagyok egyedul!
2015. márc. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!