Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egészséges nőnek elvégzik ezt...

Egészséges nőnek elvégzik ezt a műtétet, ha kérem? Teljeskörű méheltávolitás 20/l

Figyelt kérdés
Elegem van az egészből, a hormonok játékából, a menstruációból, amivel szó szerint megszenvedem életem legszebb részét, s tudván hogy feleslegesen, hiszen nem lesz gyerekem soha, tudom sajnos rossz anya lennék. Az egésztől véglegesen meg akarok szabadulni, ezért akarom ezt a műtétet...
2015. febr. 10. 05:11
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Nem távolítják el, azért mert neked nem tetszik, hogy menstruálnod kell.

Ahhoz olyan komoly betegségnek kellene lennie, de még akkor sem valószínű, hogy eltávolítanák, inkább megpróbálnák gyógyítani.

2015. febr. 10. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Persze!És ajánlanék egy agyműtétet is!
2015. febr. 10. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon erős orvosi indok kell ahhoz, hogy 20 évesen eltávolítsák a méhed. Ugyanis most hiába gondolkodsz úgy, hogy nem akarsz gyereket és lehet, valóban nem lesz soha, illetve lehet igazad van és neked nem is szabad szülnöd, mert rossza anyára egy gyereknek sincs szüksége. DE! Mi van, ha meggondolod magad? Mi van, ha egy normális partnerrel teljesen megváltozik az életed? És mégis szeretnél gyereket. Akkor már nincs visszaút.

Épp ezért van, hogy az elkötést is, csak ha jól tudom 35 év felett végzik el kérésre.


Nem tudom mi bajod van, erős vérzés, vagy görcsök, keress értelmes orvost.

2015. febr. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

Szia!


A meddővé tétel feltétele úgy tudom 45 év és 3 gyerek.

Pontosan azért, amit az előttem válaszoló írt.


Írtam privátban.

2015. febr. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is 20 éves vagyok és nyáron nekem kiakarták venni a méhem annyi gond van vele de szerencsére mégsem kellett. Hidd el én is néha azt mondom inkább vegyék ki mert ez megkeseríti az életem de amikor szembe kerültem vele nagyon nem akartam. Ugyhogy kitartás!
2015. febr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az idáig érkező, hasznos válaszokat, a privát üzenet küldőjének pedig külön köszönöm a levelét, megmondom őszintén elgondolkodtatott...
2015. febr. 10. 12:06
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

Nem, nem veszik ki.

Egyrészt amiatt, amit már leírtak. 20 évesen hiába gondolja azt valaki, hogy a büdös életben nem akar gyereket, ez még változhat. És általában változik is.

A másik dolog, hogy egy méheltávolítás sem mindig mentes a kellemetlen következményektől. Teljesen megbomlik a kismedencei "egyensúly", gyakoribb az inkontinencia. Vajon az jobb, mint a havi menstruációs görcs?


Ha tényleg elviselhetetlen panaszaid vannak, akkor meg kell próbálni megoldást keresni rá.

2015. febr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Én írtam privátban. Örülök, hogy sikerült egy picit segítenem. Ha bármiben tudok még, nyugodtan írj rám.

2015. febr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
23%

"Nem távolítják el, azért mert neked nem tetszik, hogy menstruálnod kell.

Ahhoz olyan komoly betegségnek kellene lennie, de még akkor sem valószínű, hogy eltávolítanák, inkább megpróbálnák gyógyítani." a menstruacios tunetek NEM TERMESZETESEK. a menstruacio jelenlegi formajaban, ahogy ezeknel a noknel jelentkezik, egy kib*szott BETEGSEG! senki ne akarja megmagyarazni mar, hogy a gorcs es a hetekig tarto rosszullet es ocsmany kozerzet termeszetes. francokat az!

2016. júl. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

"Teljesen megbomlik a kismedencei "egyensúly", gyakoribb az inkontinencia. Vajon az jobb, mint a havi menstruációs görcs? "

Komolyan kerdezed? Volt mar menstruacios gorcsod? Nem mi? gondoltam, kulonben nem irnal ekkora baromsagot. Az inkontinencia maximum kellemetlen, de NEM FAJDALMAS. azt sem tudod mit beszelsz, te szerencsetlen.

"Ha tényleg elviselhetetlen panaszaid vannak, akkor meg kell próbálni megoldást keresni rá." A megoldas egyszeru. ki kell venni, es nem fos kifogasokat keresni, hogy jaj es mi lesz a gyereket akar az illeto meg hasonlo fogyatekos baromsagok. Az elviselhetetlen fajdalmakat okozo szuvas fognal sem jonnek azzal, hogy "megbomlik az allkapocs egyensulya" :DDDD hanem csak kihuzzak a francba pofazas nelkul.

2016. júl. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!