Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire utal a menstruáció...

Mire utal a menstruáció mennyiségi változása? Előfordult már valakinél? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Kis késessel jött meg a vérzésem. Az első két nap közepesen erős volt. Az első ciklusnapon nagyon erős, élesen szúró fájdalmat éreztem. A harmadik ciklusnaptól azonban éppen hogy meg van. Korábbi vérzéseknél általában a 4. ciklusnapig erős volt a vérzésem és az 5-7ig gyengült és múlt el. A hasam most is fáj, de a nőgyógyász csak 2 hét múlva tud fogadni.

2015. febr. 10. 07:22
 1/3 anonim válasza:
Hány éves vagy? Ez sokáig változik, beáll, alakul. Én 27 vagyok, ennek ellenére még most is előfordul, hogy valamikor több, valamikor kevesebb jön. Ez nem gond mindaddig, amíg kórosan nem sok, vagy elmarad a vérzés,kimaradnak hónapok.
2015. febr. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Menj másik nőgyógyászhoz

(aki előbb tudna fogadni)

2015. febr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
23 vagyok. Korábban nem volt hasonló problémám. Mindig 7 napos volta ciklus és nem kísérte erős fájdalom. :( Felhívtam egy másik dokit, mondtam hogy mi a gond azt mondta szedjek görcsoldót és majd pénteken menjek.
2015. febr. 10. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!