Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sárgás, büdös folyás! Már meg...

Sárgás, büdös folyás! Már meg kellett volna jönnie a mensimnek, de nem jött meg. Terhes lennék?

Figyelt kérdés

Lassan 2 hete ilyen sárgás, büdi folyásom van. Néha viszket a szeméremajkaknál a bőr és amikor pisilet utána kicsit mintha égne és egy darabig vizelési ingert érzek utána. 2 napja késik a havim. Tudom, késhet ennyit. Igazából a hasam is fájdogál néha meg a mellem is feszül ahogy szokott, de megjönni nem nagyon akar. Szerintetek mi ez? Ha valakinek gombás fertőzése van akkor kimaradhat a havija? Lehet, hogy ez valami komoly baj?

Kérlek segítsetek, köszi!



2015. febr. 9. 15:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A sárga, büdös folyás bakteriális fertőzésre utal, nem gombásra ( az inkább fehéres, túrós és nem büdös, viszont eszméletlenül viszket). Szerintem fordulj orvoshoz mindenképpen, mert a fertőzés felterjedhet, jobb, ha ő látja mi ez, és szakszerűen kezel. Nem feltétlenül van összefüggésben ez a menstruációddal, én véletlen egybeesésnek gondolnám, hacsak nincs egy gyulladásod már, az okozhat késést.
2015. febr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Fertőzés. Azonnal menj dokihoz. Ő azt is megnézi terhes vagy-e
2015. febr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%

Ez gomba lesz. A bakteriális fertőzés zöldes és nem sárga!

Canesten combit vegyél és igen nagy valószínűséggel el fog múlni.

2015. febr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
terhes? jaj te kis butus, inkabb a parod korul nezz korul
2015. febr. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

És az nem lehet, hogy felfáztam? Mert ugye mikor pisilek akkor van az a égő érzet + utána egy ideig úgy érzem, hogy pisilnem kell pedig nem is.

Kicsit több, mint fél éve volt egy betegségem, gennyes volt a vizeletem, rettenetes volt, nem tudtam pisilni, örültem, ha egy csepp kijött, szóval lehet hogy az vissza jött, bár akkor nem voltam még "menstruáció közelében", hogy attól kellett volna félnem, hogy nem jött meg és nem is emlékszek ilyen sárga folyásra. Antibiotikumot írt fel akkor a doki és jobb lett.

2015. febr. 9. 18:27
 6/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a hólyagod is fertőződött. Menj el a nőgyógyászatra, mert ez összetett probléma is lehet.
2015. febr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

Ennek a problémának a konkretizálása és a kezelése nőgyógyászra tartozik. Semmiképpen ne kezeld magad otthon, mert egyáltalán nem egyértelmű, hogy gomba okozná ezt csak azért, mert valaki itt azt mondja..

A gombás folyás nem büdös! Vannak kevert fertőzések is. A vizeléssel összefüggő panasz sem ok nélkül van.

Orvoshoz kell vele menni, hogy ne alakuljon ki felszálló fertőzés a kismedencei szervek felé. Addig a nemi élet is tilos!

A terhesség nem ilyen tünetekkel jár. Ha bármilyen gyanú adódik, hogy terhes lennél (védekezés nélkül éltél nemi életet), akkor terhességi tesztet kell végezni! Leghamarabb ezt a várt menzesz napján lehet elvégezni.

2015. febr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
30%

Ez nagyon valószínű, hogy gombás fertőzés.

Vásárolj Canesten combit és hüvelykúp/kenőcs elmulasztja 3 nap alatt.

Semmiféle bajt NEM tud okozni a Canesten, alegrosszabb dolog ami lehet, hogy nem segít. Akkor viszont marad az orvos.

2015. febr. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20%
Sárga folyás és büdi folyás = gomba.
2015. febr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Előző, ha valamit nem tudsz, akkor legalább ne reklámozd! Milyen alapon javasolgatsz bárkinek gyógyszert látatlanban?! Viseled a következményét, ha tévedsz? Orvos vagy, hogy diagnosztizálj?

A canesten egy jó szer egyébként, de gombára! A kérdező folyása pedig egyáltalán nem tipusos és szakorvosnak kellene látnia.

Kérdező, menj szépen be a szakrendelőbe és mutasd meg az orvosnak magad! Ez akut panasznak számít, nem kell időpont. Magánorvos sem kell, nyugodtan menj a kórházba, vagy a rendelőbe!

2015. febr. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!