Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Összeszedtem valamit, milyen...

Összeszedtem valamit, milyen vény nélküli készítmények vannak?

Figyelt kérdés

Orvoshoz most nincs lehetőségem menni. Új munkahelyen vagyok, és összeszedhettem valamit... nem annyira kellemetlen, de nem is jó érzés, jó lenne kezelni valamivel... olyan érzés, mintha kis 'légbuborék' lenne a hüvelybemenetnél, és ha úgy mozgok, hogy 'kipukkanjon' akkor pár percig jobb, majd megint. És viszket is kicsit.


Valakinek ötlete, mit használjak erre? olyan érdekelne, amit nem kell felíratni.


Köszönöm a segítséget!


2015. febr. 10. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Lactofeel hüvelygél. Ha nincs javulás, orvos!
2015. febr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
canesten kombi uno-t vettem, nagyon mellélőttem vele?
2015. febr. 10. 20:38
 3/5 anonim ***** válasza:
A Canesten gombára van, a Lactofeel bakteriális fertőzésre. Ugye tenyésztés nélkül még egy orvos sem tudná mi a bajod.
2015. febr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a leírásból erre gyanakodtam, max ha nem válik be, veszek ilyet...
2015. febr. 10. 20:55
 5/5 A kérdező kommentje:
vettem canestent, a gyógyszert tegnap felhasználtam, 1x este és 1x ma reggel be is kentem magam. Előtte nem volt durva folyásom, de most a leírt 'túrós folyás' jelenség van. Vagy ez csak a krém? Munkahelyen vagyok, annyira nem tudom ellenőrízni, mi lehet... :S
2015. febr. 11. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!