Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vannak olyan mellizom gyakorla...

Vannak olyan mellizom gyakorlatok amiket szülés után lehet végezni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A feleségem 10hónapja szült, van egy olyan butasága hogy ő duci. Facebookon sok képe volt de el kezdték dicsérni hogy szép melle van stb. És egyszerűen kifordul önmagából, leszedte szinte az összes képet és azt mondta meg akarja műttetni a melleit, fizessem ki neki valahogy. Azt mondta nézett ő már tükörbe és hogy nagyon lógnak a mellei nem tudja így elfogadni magát. Oké ez igaz de szerintem nem a külső számit és ha szeretsz valakit önmagáért szereted és ezt nem képes felfogni. Minden nap neten lóg és olyan gyakorlatokat keres ami segitene (de semmi nem segit neki) . Most ott tartunk hogy nem mer levetkőzni előttem, mert azzal van hogy biztos undorodom tőle. Napi szinten csinál fekvő támaszt, hasprést stb.. De nem használ sőt el sem fárad inkább több energiája lessz mint volt

Tudtok irni olyan gyakorlatokat amik esetleg tudnak ezen a problémán segiteni?? Vagy mit tehetnék hogy boldog legyen szeretem és elhagyni tutti nem fogom csak segiteni szeretnék neki.. Lehet értelmetlen de a lényeg benne van


2015. febr. 11. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Elobb pszichologushoz vinnem!
2015. febr. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Attol félek korház lesz a vége :( most olyan szinten van hogy esik össze fele montam neki hogy egyen rendesen de semmi
2015. febr. 14. 03:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor irany az orvos!
2015. febr. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem akar menni :(
2015. febr. 16. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!