Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik olyan módszer amivel...

Létezik olyan módszer amivel le tudnám rövidíteni a menstruációt?

Figyelt kérdés
2-3 napja jött meg és általában 8-9 napig szokott tartani, viszont a hétvégére lenne programom és nem akarom, hogy akkor is meg legyen, pedig nem úgy néz ki mint ami szombatig el akar múlni. Mindenhol olvastam a citromot, azt kipróbálom de ha tudnátok esetleg mondani más módszereket annak nagyon örülnék. Olyan érdekelne amit már kiprobaltatok, vagy valaki a környezetetekben és használt is.
2015. febr. 11. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy normális az hogy 8-9 napig van meg.Én a helyedben orvoshoz mennék.Szerintem semmi biztos módszer nincs rá hogy hamarabb elmúljon.
2015. febr. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 6-9 nap szokott lenni míg megvan.
2015. febr. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló tabletta szedése általában lerövidíti a vérzést (nekem így 3-4 napig tart, korábban 6-8 volt), de csak emiatt szedni értelmetlen, valamint nem oldja meg a problémádat, hiszen hónapok kellenek ahhoz, hogy beálljon a megfelelő mesterséges ciklus.
2015. febr. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőmnek is 8 napig tart (26 éves), ömlik, a 8. nap végén meg mintha elvágnák, véget ér.

Ő már volt ezzel orvosnál, szed antibébit, mégsem rövidült le az időtartam, ugyanúgy maradt 8 nap.

2015. febr. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nekem olyan megoldás kellene ami most tudja rövidíteni mert most csak ez a hétvége a fontos.

Amúgy szerintem egyénenként változik az időtartama. Nekem hálistennek nem szokott erősen vérezni de azért vérzik... az utolsó pár napban is egy kicsit.

2015. febr. 11. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!