Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyulladasgatlo, fertotlenito...

Gyulladasgatlo, fertotlenito tablettat vagy kupot ajanlanatok huvelygyulladasra veny nelkul?

Figyelt kérdés

Regebben is hasonlo helyzet volt, mikor feher nyalka zselsszeru valadek volt tobb mennyisegben. Nogyogyaszom vizsgalat alapjan csupan kisebb fertozo gyulladast allapitott meg

javasolt nekem es a paromnak is fertotlenitest tablettak altal nekem plusz kupot

Azt kiszedtem de a parom nem

Es most ujra a regi felallas van.

Csupan nincs kedvem hazautazni a nogyogyaszonhoz ujra mikor tudom, mi a bajom.

Hasonlo problemakra hasznalt es bevallt gyogyszert kupot ajanlanatok veny nelkul?

Koszonom.



2015. febr. 12. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:

"Azt kiszedtem de a parom nem "

ezt nem értem, de betadine hüvelykúp, illetve nagyon jó a jódos colpo cleaner hüvelyöblítő persze ezeket csak ha nem vagy jódérzékeny

utána pedig érmes visszapótolni a hüvelyflórát pl gynophylus vagy multigyn

de úgy tűnik a párodat is kezelni kell

2015. febr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Bocs

En kikezeltem magam

akkor a parommal nem voltunk egy ideig egyutt. Most kezdodott ujra

ez

de nem komoly a nogyogyasz szerint

kisebb gyulladas .

2015. febr. 12. 11:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor sztem nála a bibi. bocs de azt nem tudom a fiúknak mit lehet oda kenni, de az is lehet valaki értelmesebb nőgyógyászt kell keresni "kisebb gyulladás" ez azért elég sok mindent lefed. és a kisebből lesz a nagyobb.

megmondom őszintén nem tom mit lehet a canesten kívül rákenni, mert az ugye csak gombára jó

de megpróbálhatod azt a fertőtlenítő tabit. az mi amúgy? hyperol? vagy mi?

2015. febr. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha "csak" gyulladásod van,akkor kamillateás vízben fürödj meg. De szerintem ez nem gyulladás,mivel azt írtad fehéres váladék távozik. a gyulladásnál fájdalmakkal járó sárgásabb színű váladék lenne.
2015. febr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!