Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Menjek orvoshoz?

Menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Az van, hogy ínhüvelygyulladásom volt(van). Elmentem az orvoshoz két hete, adott gyógyszert. Fastum gélt, meg Brexint (gyulladásgátló) kaptam, szedtem is, kentem is. Fásliztam is, de a felvételi miatt nem mentem vissza az orvoshoz, nehogy begipszelje. Igazából nem is fájt már, de most hogy nem fáslizom, nagyon rossz. Ropog, és ha sokáig nem mozgatom, akkor úgy ropog, meg minden.

Ugye, vissza kellett volna, hogy menjek egy hét múlva, ha fáj, de annyira nem fájt, úgyhogy nyilván vissza sem mentem. Most viszont nem tudom mit csináljak.

Menjek vissza/ne menjek vissza?


2012. jan. 23. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Menyj vissza a dokihoz,nehogy rosszabb legyen.Ha ölbetett kézzel ülsz,attól nem lesz jobb.

Jobbulást!

2012. jan. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi. holnap reggel nyolcra megyek.:)
2012. jan. 23. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!